Czasami tak trudno określić od czego zacząć, że po prostu nigdy nie podejmujemy wyzwania lub jego re
Z dietetykiem są wyniki -  BEZPŁATNE konsultacje w Projekt Zdrowie Wadowice
artykuł sponsorowany

Czasami tak trudno określić od czego zacząć, że po prostu nigdy nie podejmujemy wyzwania lub jego realizację odkładamy na później. W naszym życiu zawsze będą takie momenty, w których nie będziemy w stu procentach trzymać się założonego planu.

Ale to nic nie szkodzi! Skupmy się na tym, co nam się do tej pory udało osiągnąć i zapomnijmy o swoich upadkach. Jedna mała zmiana jest lepsza niż wiele ogromnych które planujemy, ale nie wdrażamy w życie. Najważniejsze w życiu jest zdrowie, to ono zapewnia dobre samopoczucie, daje siłę do działania każdego dnia.

  • Wyrób w sobie odpowiednie nawyki żywieniowe, a przekonasz się jaka moc płynie z dobrego jedzenia. W efekcie zauważysz wyraźną poprawę stanu zdrowia - zarówno fizycznego, jak i psychicznego.
  • Działaj zgodnie z przyjętym planem. Pamiętaj dobra dieta powinna pokrywać zapotrzebowanie na niezbędne substancje odżywcze, witaminy, mikro i makroelementy. Musi również uwzględniać deficyt energetyczny oraz wysiłek fizyczny, pozwalając na stopniowy, zdrowy dla organizmu spadek masy ciała.

Bardzo ważne jest, aby kurację odchudzającą przeprowadzić pod okiem specjalisty - diety podejmowane na własną rękę, często wzorowane na kolorowych czasopismach czy internecie, nie zawsze będą skuteczne, a tym bardziej bezpieczne.

Dzięki wsparciu dietetyka Projekt Zdrowie, masz pewność, że odchudzanie będzie zdrowe i bezpieczne, a sama dieta pełnowartościowa i odpowiednio zbilansowana. Dodatkowa suplementacja wspomoże zachodzące w organizmie zmiany, a jeśli zabraknie Ci motywacji, spotkania z dietetykiem na pewno zmobilizują Cię do dalszego działania.

Jeśli marzysz o szczupłej sylwetce, pomyśl, że podejmując teraz kurację, już w najbliższe wakacje bez wstydu pokażesz się na plaży czy basenie, nie będziesz mieć problemu, żeby kupić zwiewną sukienkę, która Ci się podoba, a koleżanki będą zazdrościć Ci figury. Oprócz zmiany sposobu odżywiania, zmieni się też Twoje życie - zyskasz pewność siebie i energię, której do tej pory Ci brakowało.

Sukcesy jakie odnieśli nasi klienci pokazują, że wszystko jest możliwe trzeba tylko chcieć i mieć dobre wsparcie. Pani Teresa, Pani Beata i Pan Maciej są tego najlepszym przykładem. Dzięki regularnym spotkaniom na wizytach oraz sumienności w wykonywaniu zaleceń żywieniowych, mogą obecnie cieszyć się wspaniałą sylwetką i świetnym samopoczuciem. Spotkania z dietetykiem pozwoliły im uregulować swój sposób żywienia.

 

 

 

Zrób pierwszy krok - umów się na konsultację z dietetykiem! Spróbuj - naprawdę warto!

Obowiązują zapisy telefoniczne pod nr  698 781 991

PROJEKT ZDROWIE POLSKIE CENTRA DIETETYCZNE

E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

  1. M. B. Fatimskiej 33, Wadowice Tel. 698 781 991

https://wadowice.projektzdrowie.info/

 

 

 

 

 

 

 

Dietetyk mgr inż. Anna Kasperkiewicz

 

 

 

 

artykuł sponsorowany
NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl