Dzisiejszy internet to miejsce, w którym znaleźć możemy naprawdę niemal wszystko. Nic więc dziwnego
Starebabice.info - portal dla mieszkańców gminy i okolic
artykuł sponsorowany

Dzisiejszy internet to miejsce, w którym znaleźć możemy naprawdę niemal wszystko. Nic więc dziwnego, że sporym zainteresowaniem cieszą się chociażby media społecznościowe, które są swego rodzaju papierkiem lakmusowym całej sieci. Na brak zainteresowania nie mogą także narzekać portale informacyjne czy serwisy streamingowe i wydawałoby się, że w takiej internetowej rzeczywistości nie ma miejsca na mniejsze portale lokalne. Okazuje się jednak, że radzą sobie one bardzo dobrze, czego przykładem moze być witryna Starebabice.info.

Dlaczego warto odwiedzać portale lokalne?

Portale lokalne mogą nie robić wielkiego wrażenia na tle społecznościowych gigantów czy serwisów streamingowych - nadal jednak wypełniają one nisze, które cieszą się sporym zainteresowaniem internautów. Doskonałym przykładem może być tutaj właśnie serwis Starebabice.info, którego trzonem tematycznym są informacje i wiadomości z obszaru całej aglomeracji warszawskiej - serwis skupia się jednak na jej zachodniej części (należą do niej chociażby Stare Babice, Ożarów Mazowiecki czy Izabelin). Na łamach portalu znajdziemy też zapowiedzi zbliżających się wydarzeń: koncertów, festiwali, wydarzeń okolicznościowych, inicjatyw społecznych, kursów czy innych eventów w okolicy. Warto dodać, że serwis jest także swego rodzaju niezbędnikiem wiedzy i przewodnikiem zarówno dla mieszkańców, jak i przyjezdnych. Za jego pośrednictwem dowiemy się chociażby, w jakich godzinach odprawiane są tutaj msze święte (informacje te znaleźć można pod adresem https://starebabice.info/msze-swiete-w-starych-babicach-i-ozarowie-mazowieckim). Okazuje się także, że sami możemy stać się częścią społeczności tej witryny. Jak to zrobić i co oferuje nam serwis?

 

Zostań częścią społeczności portalu Starebabice.info

W pierwszej kolejności warto zaznaczyć, że możemy brać udział nawet w tworzeniu treści - redakcja czeka bowiem na nadsyłane przez nas materiały, które dotyczą bieżących wydarzeń ze Starych Babic i okolic. Uwagę powinien wzbudzić także dział z ogłoszeniami, gdzie każdy może zamieścić swoją ofertę (kupna, sprzedaży czy bezpłatnego oddania jakiegoś przedmiotu). Podzielić się tutaj możemy także naszymi komentarzami i opiniami dotyczącymi różnych spraw (na Facebooku znaleźć można stronę i grupę, które poświęcone są serwisowi). Starebabice.info to także okazja dla przedsiębiorców, którzy mogą dzięki witrynie trafić do zupełnie nowych klientów - na przykład pod adresem https://starebabice.info/firmy/sushi znajdziemy najlepsze lokale z tradycyjną kuchnią japońską. To jednak zaledwie próbka treści i możliwości, które oferuje serwis. O pełnej jego funkcjonalności najlepiej przekonać się osobiście. 

artykuł sponsorowany
NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl