Choroby układu żylnego są częstym problemem wśród Pacjentów. Widoczne żylaki ma co trzecia kobiet
Pożegnaj żylaki na dobre razem z Allmedica
artykuł sponsorowany

Choroby układu żylnego są częstym problemem wśród Pacjentów. Widoczne żylaki ma co trzecia kobieta po 45. roku życia i co piąty mężczyzna. Szpecą nogi, ale przede wszystkim stanowią poważny problem zdrowotny.

Zaburzenia w przepływie krwi sprzyjają bowiem tworzeniu się zakrzepów i groźnemu zakrzepowemu zapaleniu żył  (jego następstwem może być nawet zator tętnicy płucnej). Żylaki często prowadzą też do zapaleń tkanki podskórnej i rozwoju trudno gojących się owrzodzeń.

Rozciągnięte ścianki żył są słabe, skóra nad nimi staje się cienka i napięta, więc nawet lekki uraz może spowodować ich pęknięcie. Ponadto żylakom na co dzień zwykle towarzyszą także „drobniejsze” dolegliwości: obrzęki, drętwienie i uczucie ciężkości nóg, skurcze i bóle łydek ..

Jeszcze niedawno pozbycie się żylaków oznaczało poważną operację. Dziś małoinwazyjne zabiegi bez użycia skalpela pozwalają pożegnać się z tym problemem.  

 

ALLMEDICA: STAWIMY NA JAKOŚĆ

Każda z placówek grupy Allmedica powstała z myślą o dostarczeniu naszym Pacjentom dostępu do profesjonalnego i kompleksowego leczenia zgodnie z najnowszymi światowymi standardami. Naszym największym atutem jest profesjonalny i doświadczony personel: wykształceni w Polsce i zagranicą lekarze, specjaliści i pasjonaci w swoich dziedzinach.

W styczniu do grona specjalistów Allmedica w Wadowicach dołączył wybitny specjalista chorób naczyń (angiolog) oraz specjalista kardiolog ukierunkowany na całościowe leczenie chorób serca i naczyń DR N. MED. MARCIN MISZTAL.   

 

 • Absolwent Wydziału Lekarskiego CM UJ w Krakowie, który swoją karierę zawodową związał z Krakowskim Szpitalem Specjalistycznym im. Jana Pawła II w Krakowie.
 • Obecnie zatrudniony na stanowisku starszego asystenta w Oddziale Chirurgii Naczyń tego Szpitala.
 • Był uczestnikiem programów stypendialnych w Lipsku (Niemcy) i w Dublinie (Irlandia). W trakcie swojej kilkuletniej edukacji ukierunkowany był na zabiegowe leczenie chorób serca, głównie choroby niedokrwiennej serca, a od około 7-8 lat swoje doświadczenie wykorzystuje lecząc pacjentów z chorobami naczyń. Ilość wykonanych procedur przezskórnych pozwala na uzyskanie Certyfikatów potwierdzających wiedzę i doświadczenie.
 • Od wielu lat zajmuje się diagnostyką USG z wykorzystaniem metody Dopplera.
 • Doktor Marcin Misztal jest członkiem Polskiego Towarzystwa Angiologicznego, Kardiologicznego i Flebologicznego. W trakcie swojej wieloletniej pracy stara się również rozwijać naukowo, będąc autorem i współautorem kilkunastu publikacji medycznych w polskich i zagranicznych czasopismach.

 

ZAKRES USŁUG ŚWIADCZONYCH PRZEZ NASZEGO SPECJALISTĘ:

 • Konsultacja
 • Skleroterapia
 • Echoskleroterapia
 • USG DOPPLER tętnic kończyny
 • USG DOPPLER tętnic szyjnych
 • USG DOPPLER żył kończyny

 

Najbliższy termin przyjęć Pana Doktora – 21 stycznia 2022 r.

Zapraszamy do zapisów już dzisiaj!

 

Zarejestrować się na wizytę można :

✔️  pod numerem +48 18 265 74 88 ,

✔️  przez e-rejestrację - https://er.allmedica.pl/  lub

✔️  w dowolnej placówce grupy ALLMEDICA.

 

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ ALLMEDICA?

ALLMEDICA to sieć klinik medycznych na terenie Małopolski zlokalizowanych w sześciu kompleksowo wyposażonych obiektach medycznych. ALLMEDICA oferuje pełen zakres konsultacji oraz specjalistycznych badań i zabiegów. Wysokiej klasy specjaliści oraz sprzęt najnowszej generacji są gwarancją bezpieczeństwa oraz zadowolenia każdego Pacjenta.

 

 

Więcej informacji na temat Allmedica na:

www.allmedica.pl lub pod numerem telefonu +48 18 265 74 88.

 

 

 

 

 

 

artykuł sponsorowany
NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl