Często zastanawiamy się, gdzie postawić mydło, żel pod prysznic i szampon. Ciągłe schylanie się p
Narożny kosz miejscem na kosmetyki pod prysznicem
artykuł sponsorowany

Często zastanawiamy się, gdzie postawić mydło, żel pod prysznic i szampon. Ciągłe schylanie się po kosmetyki może być uciążliwe, dlatego warto pomyśleć o dodatkowej przestrzeni w kabinie prysznicowej przeznaczonej do przechowywania akcesoriów i butelek z płynami. Tak mały detal ułatwi nam codzienne mycie. Na rynku mamy do wyboru szereg produktów służących do przechowywania akcesoriów do kąpieli. Jednym z nich jest kosz narożny, który można zamontować wewnątrz kabiny prysznicowej.

Budowa

 

  • Budowa kosza powinna być ażurowa, aby umożliwić odpływ wody gromadzącej się wewnątrz.
  • Najbardziej praktyczne kosze to te skonstruowane z wąskich elementów, pomiędzy którymi znajdują się spore przestrzenie na spływ wody.
  • Pojemnik musi być też głęboki, by przy wyciąganiu żelu pod prysznic, pozostałe kosmetyki nie wypadały z półek.

 

 

Materiał

 

  • Wybierając swój model, najlepiej sięgnąć po te wykonane z mosiądzu, które w przeciwieństwie do aluminiowych, nie ulegają procesowi korozji.

 

 

Model

 

Pojedynczy - sprawdzi się najlepiej w przypadku gdy mieszkamy sami bądź we dwójkę. Zmieścimy w nim wszystkie potrzebne kosmetyki, których używamy na co dzień.

 

Podwójny - gdy nasza poranna rutyna prysznicowa wymaga większej ilości kosmetyków.

 

Dolna półka będzie idealna do przechowywania produktów w mniejszych opakowaniach, olejków do włosów i peelingów do ciała w płaskich pojemnikach. Na górnej możemy trzymać większe gabarytowo butelki z szamponem i żelem pod prysznic.

Potrójny - w przypadku, gdy każdy domownik używa zupełnie innych kosmetyków do pielęgnacji pod prysznicem. Produkt umożliwi uporządkowanie butelek w wygodny sposób. Jedną z propozycji może być podział półek pomiędzy członkami rodziny, albo ułożenie kosmetyków zgodnie z ich przeznaczeniem.

 

 

Montaż

Kosz narożny pojedynczy - w łatwy sposób można przymocować go już na finalnym etapie wykończenia łazienki, (instalacja wymaga jedynie przygotowania otworów w ścianie lub w płytkach) albo położyć w rogu kabiny prysznicowej.

Kosz narożny podwójny i potrójny - w łatwy sposób można przymocować go już na finalnym etapie wykończenia. Produkt możemy przytwierdzić za równo do ściany, jak i do płytek przygotowując w nich otwory za pomocą wiertarki.

Wiszący kosz prysznicowy - możemy przymocować go do kabiny za pomocą znajdujących się na górze produktu haków. Kosz jest dwu poziomowy, a pomiędzy piętrami znajduje się spora przestrzeń na kosmetyki

 

ul. dr Putka 9
34-100 Wadowice

godziny otwarcia:
poniedziałek - piątek od 8:00 do 16:00

https://madix.com.pl

infolinia handlowa telefon +48 608 630 006

artykuł sponsorowany
NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl