Jesteś przepracowany, zestresowany, cierpisz na bezsenność bądź odczuwasz dolegliwości bólowe? Zap
Gabinet masażu Ocean Zdrowia i Relaksu. Przyjdź i wypocznij!
artykuł sponsorowany

Jesteś przepracowany, zestresowany, cierpisz na bezsenność bądź odczuwasz dolegliwości bólowe? Zapraszamy na wyjątkowy MASAŻ do Oceanu Zdrowia i Relaksu w Choczni.

Masaż jest zabiegiem bardzo przyjemnym i odprężającym. Pomaga wyciszyć ciało i umysł. Stosowany dla zdrowia, dobrego samopoczucia i urody. Gabinet powstał z myślą o ludziach przepracowanych, zestresowanych, cierpiących na bezsenność, odczuwających dolegliwości bólowe.

Do masażu wykorzystuję tylko wysokiej jakości naturalne kosmetyki – podkreśla właścicielka gabinetu, Elżbieta Sikora – dyplomowany masażysta.

Gabinet masażu mieści się w Choczni, przy ulicy Tadeusza Kościuszki 8A, “Gabinety Lekarskie Michała Knapika”

Gabinet otwarty jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 12:00 do 20:00, ale jest możliwość dopasowania godziny do klienta.

Zapisy przyjmowane są osobiście w siedzibie gabinetu bądź telefonicznie pod numerem: 516 434 751.

 

 

Gabinet masażu Ocean Zdrowia i Relaksu ogłasza konkurs pt.: Wakacyjny relaks. Prześlij swoje zdjęcie lub krótki opis.

Do wygrania 4 Vouchery o wartości 100 zł każdy. Dodatkowo, w ramach konkursu na Facebooku WadowiceOnline.pl  https://www.facebook.com/wadowiceonline w ten sam sposób można wygrać jeden Voucher o wartości 100 złotych. Wystarczy pod postem dotyczącym konkursu umieścić fotografię lub opis przedstawiający według Was najlepszy wakacyjny relaks. Post z największą liczbą "lajków" wygrywa. Zabawa trwa do 31 sierpnia.

 

W gabinecie wykonywane są następujące rodzaje masażu:

MASAŻ KLASYCZNY
Masaż klasyczny jest najstarszą metodą leczenia fizykalnego zewnętrznych i wewnętrznych objawów chorobowych, a także ich przyczyn. Polega na mechanicznym drażnieniu tkanek, wywierając bezpośredni i pośredni wpływ na organizm. Składa się z wielu chwytów, ruchów i opracowań, takich jak: głaskania, rozcierania, ugniatania, uciski – jako forma ugniatania, oklepywania, wibracje, roztrząsania i wałkowanie. Celem jest nie tylko leczenie ale i zapobieganie wielu chorobom.

MASAŻ RELAKSACYJNY
Masaż relaksacyjny używany jest przy użyciu odpowiednich technik z masażu klasycznego, które działają rozluźniająco na organizm. To doskonała forma terapii pozwalająca zredukować napięcie nerwowo- mięśniowe, zrelaksować umysł i uzyskać uczucie pełnego odprężenia, a także zmniejszyć poziom stresu.

MASAŻ ŚWIECĄ
Masaż świecą to nowa forma relaksu. Sprawia, że skóra staje się miękka w dotyku i nawilżona. Przynosi ukojenie wrażliwej skórze. Ma dobroczynny wpływ na psychikę.

MASAŻ PEELINGUJĄCY
Masaż peelingujący to ekskluzywny zabieg działający rewitalizująco i regenerująco. Przynosi efekty w postaci:

   - złuszczenia martwego naskórka, oczyszczenia i odżywienia skóry,
   - głębokiego nawilżenia,
   - regeneracji warstwy hydrolipidowej skóry,
   - przywróceniu skórze jędrności i elastyczności,
   - niesamowitego wygładzenia i rozświetlenia skóry,
   - niwelowaniu objawów suchej skóry jak swędzenie, pieczenie, spierzchnięcie,
   - przywróceniu skórze zdrowego wyglądu,
   - wprowadzeniu ciała i umysłu w stan głębokiego odprężenia,
   - usunięciu napięcia i usztywnienia mięśni,
   - zapewnieniu redukcji stresu i zmęczenia,
   - wyciszenia i wprowadzenia w dobry nastrój,

DRENAŻ LIMFATYCZNY
Drenaż limfatyczny to zabieg mający na celu usprawnienie przepływu limfy (chłonki). Wskazaniami do jego stosowania są wszelkie obrzęki, zmiany zastoinowe i skórne wynikające z utrudnionego przepływu limfy.
Drenaż limfatyczny zwany też jest masażem uciskowym lub presoterapią.
Jest to wspaniała metoda dająca korzyści dla zdrowia i urody:

    - pobudza układ krwionośny i limfatyczny,
    - wzmacnia odporność,
    - przywraca prawidłowy metabolizm,
    - pomaga pozbyć się toksyn,
    - modeluje sylwetkę poprzez usuwanie złogów tłuszczu i działanie antycellulitowe,
    - pomaga przywrócić utraconą jędrność skóry,
    - jest stosowana jako terapia wspomagająca po amputacji piersi (mastektomii),
    - leczy stany pourazowe,
    - stosowana w schorzeniach powodujących niewydolność limfatyczną i w profilaktyce niewydolności układu krążenia,
    - stosowana w schorzeniach o różnej etiologii objawiających się obrzękami,
    - przyspiesza regenerację organizmu po dużych wysiłkach fizycznych, jak np. sport i gimnastyka,
    - stosowana w celach relaksacyjnych,
    - skutecznie wspomaga działanie terapii odchudzających i odmładzających.

MASAŻ SPORTOWY
Masaż sportowy to masaż silny i energiczny, wykonany w szybkim tempie. Wykorzystywane są tu techniki z masażu klasycznego. Celem tego masażu jest zapobieganie objawom patologicznym, które mogą powstać w wyniku dużych przeciążeń występujących w sporcie. Masaż ten wspomaga organizm przed wysiłkiem fizycznym, w jego trakcie i po nim. Pomaga usunąć zakwasy, usuwa napięcie mięśni, relaksuje i regeneruje. Idealny dla osób uprawiających sport zawodowo, amatorsko, czy po prostu życzących sobie takiej mocniejszej, energiczniejszej formy masażu.

MASAŻ IZOMETRYCZNY
Masaż izometryczny stanowi odmianę masażu klasycznego. Wykonuje się go na napiętym mięśniu lub grupie mięśniowej. Jak sama nazwa wskazuje skurcz musi być izometryczny, tzn. bez zmiany długości włókien mięśniowych. Ten masaż wykonuje się przede wszystkim przy zanikach mięśniowych. Jego celem jest zwiększenie masy i siły mięśniowej. Masaż izometryczny działa także wyszczuplająco i antycellulitowo.
Podsumowując, ten rodzaj masażu można wykonywać:

    - po złamaniach,
    - po długotrwałym noszeniu opatrunku gipsowego,
    - przy zanikach mięśniowych (również po udarze),
    - przy porażeniach wiotkich,
    - przy porażeniach nerwów obwodowych,
    - jako element terapii odchudzającej,
    - jako element treningu sportowego.

MASAŻ PRZEDCIĄŻOWY
Masaż ten ma za zadanie przygotować organizm kobiety do ciąży i porodu. Wykorzystywane są tu techniki z masażu klasycznego. Wykonuje się masaż całościowy z uwzględnieniem skóry powłok jamy brzusznej (przygotowanie na rozciąganie skóry w czasie ciąży), aparatu więzadłowego, stawów i mięśni kończyn dolnych, grzbietu oraz brzucha. Masaż kończyn dolnych przygotowuje organizm na przyjęcie większej masy ciała. Masaż grzbietu, nóg i brzucha- do porodu.

MASAŻ REWITALIZUJĄCY PO CIĄŻY
Masaż ten stosuje się w rewitalizacji wczesnej i późnej. W przypadku porodu naturalnego rewitalizacja wczesna rozpoczyna się już trzy godziny po porodzie i trwa do drugiego tygodnia. Późna od drugiego tygodnia.
W przypadku cięcia cesarskiego rewitalizacja wczesna trwa od szóstego tygodnia po porodzie, późna- od trzeciego miesiąca.
Rewitalizacja wczesna po porodzie naturalnym obejmuje masaż całego ciała. Masaż można wykonać już trzy godziny po porodzie, ponieważ sprzyja obkurczaniu się macicy. W rewitalizacji późnej wykonuje się masaż całościowy z pominięciem gruczołu piersiowego. W przypadku zaparć stosuje się delikatny masaż powłok brzusznych, w przypadku obrzęków- drenaż limfatyczny.
W rewitalizacji wczesnej po cięciu cesarskim stosuje się masaż całego ciała z pominięciem brzucha. W tym miejscu opracowuje się tylko blizną pooperacyjną. Rewitalizacja późna przebiega tak samo jak w przypadku porodu naturalnego.

 

artykuł sponsorowany
NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl