Malowanie dachów. Tylko z firmą Giżycki Wadowice! 20 lat doświadczana rynku!
Malowanie dachów. Tylko z firmą Giżycki Wadowice! 20 lat doświadczana rynku!
artykuł sponsorowany

Malowanie dachów. Tylko z firmą Giżycki Wadowice! 20 lat doświadczana rynku!

Czysty dach jest formą estetyki każdego z domów. Jest to zarówno element wizualny jak i kompleksowe zabezpieczenie dachu. Zazwyczaj dach jest pokryty blachą, która pod wpływem czasu rdzewieje oraz zaczyna się łuszczyć. Jest to zjawisko normalne, a nawet najbardziej solidne pokrycia dachowe ulegają zniszczeniu. Zjawisko to zachodzi pod wpływem kwaśnych deszczów, UV, mchu, porostów. Po prostu nie mamy wpływu na to wpływu. Jedną z czynności o jakiej warto pomyśleć jest zawczasu pomalowanie dachu. Każdy z nas wie, że korozja w późniejszym czasie jest trudna do wyczyszczenia. Jak firma nie mamy z tym problemu, lecz im korozja jest większa tym więcej pracy trzeba włożyć, aby ja usunąć. Dlatego zawsze doradzamy, aby na bieżąco konserwować swój dach. Korozja jest o tyle niebezpieczna, ponieważ może dojść do sytuacji, że proces rdzewienia na tyle postępuje, że trzeba będzie wymienić całe pokrycie dachowe. A tego chcemy uniknąć, ponieważ jest to bardzo kosztowana inwestycja w porównaniu do wymalowania dachu...

Jak przebiega konserwacja / malowanie dachu?

Proces renowacji dachu przebiega w kilku krokach. Każdy etap konserwacji jest niezbędny i powinien być prowadzony przez profesjonalną firmę, zajmującą się naprawą pokryć dachowych. Poniżej przedstawiam czynności wieloetapowej konserwacji dachu:

  • Czyszczenie dachu– proces ten polega na usuwaniu wszelkiego rodzaju zabrudzeń oraz zakorzenionych na powierzchni blachy glonów, mchów i porostów. Do przeprowadzenia tej czynności używa się specjalnych preparatów czyszczących oraz biobójczych, które nakładane są na powierzchnię za pomocą myjek wysokociśnieniowych.
  • Dokładna inspekcja pokrycia dachowego,zdiagnozowanie oraz usunięcie ognisk korozji, a następnie konserwacja miejsc dotkniętych korozją farbą podkładową w celu ochrony przed dalszym rozprzestrzenianiem się rdzy.
  • Malowanie dachu,polegające na pokryciu powierzchni dachu profesjonalną farbą. Produkty dedykowane specjalnie do malowania pokryć dachowych są odporne na niekorzystne działanie czynników atmosferycznych. Odpowiedni skład chemiczny farb zapobiega również rozprzestrzenianiu się zielonych nalotów na powierzchni dachu. Produkt nakładany jest metodą hydrodynamiczną, która zapewnia równomierne rozprowadzenie farby oraz pozwala na wtłoczenie preparatu w trudno dostępne miejsca oraz w szczeliny, w których najczęściej zalega nadmiar wody. Malowanie wykonuje się przy użyciu wysokociśnieniowych agregatów.
  • Impregnacja dachu – ma działanie konserwujące i stanowi kosmetykę dachu. Na pomalowaną i wyschniętą powierzchnię nakłada się środki impregnujące. Poprzez wniknięcie w strukturę farby, impregnaty zwiększają jej odporność na warunki atmosferyczne oraz na brud i naloty biologiczne.

Odnowiony i odpowiednio zakonserwowany dach nie tylko odzyska efektowny wygląd. Proces renowacji przedłuży jego żywotność nawet o kilkanaście sezonów. Całkowity koszt odnowienia powierzchni dachu to wydatek rzędu kilku tysięcy złotych. W porównaniu do ceny wymiany pokrycia wraz z elementami konstrukcyjnymi, jest to inwestycja dużo bardziej opłacalna.

Stosujemy najlepsze farby

Warto powiedzieć o tym, że Giżycki Wadowice korzysta tylko z renomowanych farb firmy: Jotun, Ekolovicyn. Przez przeszło 20 lat działalności na Polskim rynku malowania dachów wykonaliśmy setki zleceń. Malowaliśmy dachy domów jednorodzinnych, hal przemysłowych, kościołów. Dzięki temu zyskaliśmy rzeszę zadowolonych klientów. Dowodem tych słów są opinie zostawiane o naszej firmie w Internecie.

Dlaczego warto zleć nam malowanie dachu?

- ochrona przed warunkami atmosferycznymi,

- długoletnia trwałość farby,

- piękny wygląd dachu (prawie jak nowy),

- gwarancja na wykonaną pracę.

Obszar działania

Malujemy dachy na terenie całej Polski, a w szczególności: Wadowice, Zator, Kraków, Kalwaria Zebrzydowska, Myślenice, Sucha Beskidzka, Myślenice, Nowy Sącz, Michałowice, Wrocław, Kęty, Oświęcim, Chocznia, Zawoja, Zakopane, Tomice, Oświęcim, Bielsko-Biała.

Wielka promocja

Na hasło Giżycki WadowiceOnline masz dodatkowy rabat -10%

na usługę malowania dachu oraz mycia dachu.

internet: gizycki-wadowice.pl

internet: gizycki-krakow.pl

Jak nas zamówić?

Jeżeli jesteś zainteresowany naszą ofertą to należy po prostu do nas zadzwonić: 880 743 152. Przed rozpoczęciem prac wykonujemy darmową wycenę, więc kwotę za jaka pomalujemy twój dach ustalimy przed rozpoczęciem prac. Oczywiście działamy na terenie całej Polski i nie doliczamy dodatkowych kosztów za dojazd.

artykuł sponsorowany
NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl