Mamy doświadczenie, wiedzę i pasję! Poznaj opinie ekspertów na temat malowania dachów i elewacji
Mamy doświadczenie, wiedzę i pasję! Poznaj opinie ekspertów na temat malowania dachów i elewacji

Mamy doświadczenie, wiedzę i pasję! Poznaj opinie ekspertów na temat malowania dachów i elewacji

Dach to niezaprzeczalnie wizytówka domu. Efekt wizualny to jedno, ale kompleksowe zabezpieczenie pokrycia dachowego to priorytet. Dach pokryty blachą na skutek działania czynników atmosferycznych rdzewieje, często też stara warstwa farby zaczyna się łuszczyć i odpryskiwać. Każdy z nas wie jaką siłę posiada korozja i co potrafi zdziałać przez lata. Jeśli nie zatrzymamy tego procesu w odpowiednim czasie, może nas czekać dużo większa inwestycja – wymiana poszycia dachowego.

Nawet najbardziej trwałe pokrycia dachowe ulegają zniszczeniu. Jest to sprawa kwaśnych deszczów, promieniowania UV, mchu, rdzy - rzeczy, na które nie mamy większego wpływu. Warto zatem zawczasu pomyśleć o jego konserwacji a w przypadku dachówek również o impregnacji.

 

Estetyczne wykończenie na Twoim dachu

Dachówka w szczególności narażona jest na czynniki zewnętrzne. Zalecane okresowe czyszczenie oraz zabezpieczenie dachówki specjalistyczną farbą z impregnatem niesie ze sobą szereg korzyści, przedłużających dobrą kondycję pokrycia dachowego na wiele lat. Dachówka jako podłoże mineralne w szczególności narażona jest na czynniki atmosferyczne, osiadający się mech, glon czy porost nie sprzyja naszemu pokryciu dachowemu. Warto zaznaczyć, iż względy wizualne również zostają bardzo naruszone, co nie sprzyja naszemu oku.

Pomalowana dachówka farbą nabiera silnych właściwości hydrofobowych, dzięki czemu odpycha wodę, zmniejszając stopień nasiąkliwości i gromadzenia zanieczyszczeń. Nasz dach wytrzyma do pierwszego malowania o ok. 50% dłużej. Zabieg powinno się powtarzać co 8-15 lat w zależności od warunków atmosferycznych panujących w miejscu wykonywania prac, a także jakości i rodzaju dachówki. Zadbaj o swój dach i skorzystaj z usługi ultraciśnieniowego mycia, a także malowania dachówki.

 

Impregnacja hydrofobowa

Czy chciałbyś, aby Twój dach wyglądał jak nowy? Znamy na to sposób. A nawet kilka sposobów!

Porastanie dachówek mchem i glonami jest zjawiskiem naturalnym, zwłaszcza na połaciach dachu zacienionych innymi budynkami lub wysokimi drzewami. Narażony jest na to każdy rodzaj pokrycia dachowego, zarówno dachówka betonowa, ceramiczna jak i blacha. Mech ma właściwości gromadzące wodę, czego skutkiem jest osłabienie dachówki i utrata właściwości ochronnych. W dalszym procesie do wnętrza domu może zacząć wdzierać się wilgoć oraz pleśń, dlatego mech z dachu należy obowiązkowo usuwać.

 

Malujemy każdy rodzaj dachu

Malowanie dachu to nie tylko efekt wizualny. To przede wszystkim kompleksowa ochrona naszego dachu! Zapewniamy Państwu profesjonalne usługi wysokościowo-malarskie. Oferujemy malowanie dachów za pomocą specjalnie dobranych agregatów hydrodynamicznych, w zależności od oceny miejsca pracy. Każdy dach wyceniamy indywidualnie i wspólnie z Klientem ustalamy plan działania. Nasze realizacje opieramy na wysokich standardach jakościowych i technologicznych, dlatego pracujemy na farbach światowej klasy jak Jotun czy Hexa oraz niezawodnym sprzęcie marki Graco, Falch czy Wagner. Na każdą naszą usługę wystawiana jest stosowna gwarancja. Wszystkie certyfikaty z odbytych szkoleń, dyplomy i atesty są udostępniane na życzenie Klienta. Chcemy, aby mieli Państwo pewność, że wybierają dla siebie firmę, która prócz pełnego profesjonalizmu wsłuchuje się w potrzeby i oczekiwania Klienta, bo to jemu będzie służyć nasza praca przez kilkanaście kolejnych lat!

 

Nowy design Twojej elewacji

Każda elewacja wcześniej czy później wymagać będzie renowacji. Można ją dokładnie umyć, czasami jednak to nie wystarcza i zmuszeni jesteśmy ją pomalować. Na początek najlepiej upewnić z czego wykonana została nasza elewacja, zanim przystąpimy do jakichkolwiek prac. Niezależnie od tego, czy będzie to tynk, beton czy ceramika podłoże przed malowaniem musi być odpowiednio przygotowane i oczyszczone. Na jego powierzchni nie powinno być brudu, pyłu, tłustych plam, wykwitów mineralnych ani rozrastających się bujnie mikroorganizmów. Następnie szukamy pęknięć, uszkodzeń i zawilgoceń, które mogłyby wpłynąć na przyczepność nowej powłoki. Podłoże musi być nośne, bez rys i spękań, odtłuszczone, czyste, suche oraz wolne od plam i wykwitów pochodzenia biologicznego i chemicznego. Dopiero teraz możemy przystąpić do gruntowania i malowania.

 

A jakie korzyści można zyskać?

- ochrona przez zanieczyszczeniami

- odporność na pękanie w wyniku działania mrozu

- trwałość koloru przez nawet 20 lat

- gładka powłoka, która jest łatwa w czyszczeniu

- zwiększona wartość rynkowa budynku

- zabezpieczenie przed czynnikami atmosferycznymi (UV, kwaśne deszcze, sadza)

- dzięki farbą hybrydowym, zapewniamy piękny wyglądu dachu, wielu zadowolonych klientów twierdzi, iż wygląd jest dużo korzystniejszy niż przy nowych pokryciach dachowych

 

Sklep z farbami klasy PREMIUM

Serdecznie zapraszamy do naszego nowego sklepu online pod adresem.

https://sklep.idachy.com

Można zakupić farby przemysłowe do różnego rodzaju dachów czy też dachówek. W sklepie nie zabraknie również farb antykorozyjnych.

Z czasem dodawać będziemy nowe, wysokiej jakości farby PREMIUM.

Bazując na doświadczeniu i praktyce, wiemy jakie produkty są dobre, z czystym sumieniem zostaliśmy partnerami najlepszych światowych marek takich jak Jotun, Hexa czy Sigma.

Zachęcamy również do bezpłatnej wyceny i oględzin Państwa dachu – bardzo chętnie dzielimy się wiedzą!

RABAT 5% do sklepu na wszystkie produkty:  rabat2021

Adres strony www: https://idachy.com

Adres strony facebook: https://www.facebook.com/idachycom

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl