Na przestrzeni ostatnich lat Wadowice stały się często uczęszczanym punktem turystycznym ze względu
TAXI Wadowice, skorzystaj z najlepszej taksówki w naszym mieście!
artykuł sponsorowany

Na przestrzeni ostatnich lat Wadowice stały się często uczęszczanym punktem turystycznym ze względu liczne atrakcje oraz na osobę Jana Pawła II, dzięki czemu mocna wzrosła liczba turystów odwiedzających miasta. Wokół Wadowice – Zator, Inwałd - postały liczne atrakcje turystyczne. Mocno wzrosła też mobilność samych mieszkańców co w połączeniu z ograniczonym zasięgiem transportu publicznego stawia wysokie wyzwania przed branżą taksówkarską.

Dla osób, które chcą się szybko i bezpiecznie przemieścić polecamy szczególnie przejazdy z Taxi Wadowice, taksówkę z Osiedla Kopernika w Wadowicach prowadzoną przez Pana Bogdana Prochownika, który zajmuje się lokalnym przewozem osób od kilkunastu lat starając się sprostać zmieniającym się trendom i rosnącemu popytowi na usługi taksówkarskie w naszym mieście.

Taxi Wadowice jest tanim i szybkim transportem dla każdego, zarówno dla turystów przyjeżdżających zwiedzić Wadowice, jak i również lokalnych mieszkańców, którzy potrzebują szybko się dostać w dane miejsce.

Mam na uwadze, że moi klienci mogą potrzebować transportu o różnych porach dnia, dlatego jestem dostępny niemal przez całą dobę. Szczególną uwagę zwracam na punktualność, komfort i bezpieczeństwo moich klientów, jestem bardzo wdzięczny wszystkim za tak pozytywny odbiór mojej taksówki – mówi Bogdan Prochownik.

Trzeba przyznać że Pan Bogdan zyskał sympatię wielu podróżujących z nim klientów, na mapach Google (Google Moja Firma) taksówka posiada aktualnie 71 opinii i ocenę 4,8/5 a na portalu Facebook ocenę 5/5!

Korzystając z Taxi Wadowice masz zagwarantowane najniższe ceny za przejazdy w mieście, klienci którzy regularnie korzystają z tej taksówki mogą liczyć na atrakcyjne zniżki i rabaty.

Taxi Wadowice posiada szeroko rozbudowaną ofertę która spełni wymagania każdego:

  • Przewóz osób pod wskazany adres
  • Zwiedzanie miasta
  • Dostarczanie przesyłek kurierskich, ekspresowych, dokumentów
  • Obsługa imprez: wesela, urodziny, wieczory panieńskie i kawalerskie (rozwożenie gości, nocne kursy z restauracji, pubów, wynajem samochodu z kierowcą na eventy)
  • Usługi dla firm (możliwość wystawienia faktury)
  • Drobne zakupy na telefon z dowozem do domu
  • Odbiór i dowóz pasażerów na dworce PKP

Dla większych grup Taxi Wadowice ma przygotowanego 6-osobowego vana o wysokim standardzie, który idealnie się sprawdzi przy transporcie większych rodzin lub obsługi różnego rodzaju imprez.

Taxi Wadowice oferuje również ciekawą usługę „Zakupy na Telefon”, to idealne rozwiązanie nie tylko dla tych, którzy nie mają czasu lub nie mogą wyjść do sklepu. Przyda się również w trakcie różnego rodzaju przyjęć, gdy w ostatnim momencie okazuje się, że czegoś zabrakło. Wystarczy zadzwonić i złożyć zamówienie na zakupy, Pan Bogdan dostarczy produkty pod same drzwi.

Taksówkę znajdziesz na postoju taksówek w centrum Wadowic (Plac Kościuszki), możesz również zamówić telefonicznie dzwoniąc pod numer 604 170 052. Korzystając z Taxi Wadowice nie musisz pamiętać o gotówce! Możesz szybko zapłacić za przejazd kartą, wszystko po to aby klientom było wygodniej.

Po więcej informacji zachęcamy do wejścia na stronę TAXI Wadowice

Pamiętaj - najtańsza w Wadowicach taksówka jest dostępna pod numerem telefonu 604 170 052.

artykuł sponsorowany
NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl