Przez kolejny lockdown spowodowany pandemią, czas spędzany na zewnątrz ograniczamy do spacerów czy up
Gdzie pożyczać pieniądze w erze Covid-19?
artykuł sponsorowany

Przez kolejny lockdown spowodowany pandemią, czas spędzany na zewnątrz ograniczamy do spacerów czy uprawiania sportu. Natomiast większą aktywność odnotować można w internecie. To tam załatwiamy sprawy urzędowe, umawiamy się do lekarza czy robimy zakupy. To miejsce, które oferuje nam także szybkie pożyczki internetowe. Jest to łatwy i bezpieczny sposób na zasilenie naszego budżetu bez wychodzenia z domu.

Wybierz bezpieczne rozwiązanie — postaw na pożyczkę przez internet 

Wybór pożyczki przez internet to bezpieczne rozwiązanie. Ograniczasz wizyty w placówkach banku, w których istnieje ryzyko zarażenia się koronawirusem. Tym samym zapewniasz sobie spokój i brak zmartwień. Przy pożyczkach internetowych jedyne co musisz zrobić, to usiąść wygodnie w domu i wypełnić formularz kontaktowy, podając najważniejsze informacje. Przy szybkiej pożyczce, wystarczy, że wybierzesz kwotę i okres spłaty oraz  dane kontaktowe wraz z Twoim źródłem dochodu (np. umowa zlecenie czy świadczenia emerytalne). Jeszcze przed decyzją, przedstawiona zostanie Ci w jasny i klarowny sposób wysokość prowizji, wysokość RRSO oraz koszt planowanych odsetek — umożliwia to kalkulator na stronie. Tylko kilka kroków dzieli Cię od otrzymania gotówki, która może pojawić się na Twoim koncie już  następnego dnia, po pozytywnej weryfikacji. W zależności od wybranej opcji, pieniądze trafią na konto lub jako czek GIRO, który zrealizujesz w każdym oddziale Poczty Polskiej. 

Szybka pożyczka przez internet — czy to możliwe? 

Decydując się na pożyczkę online, zapewniasz sobie stabilność finansową, nie narażając swojego zdrowia. Wybierając sprawdzonego pożyczkodawcę, stawiasz na bezpieczne i szybkie rozwiązanie. Do wyboru masz kwoty od 300 zł, aż do 2500 zł. Warto wspomnieć o korzystnej pierwszej pożyczce bez kosztów. Taką możliwość daje Ci Feniko.pl, pozwalając na wybór pożyczanej kwoty oraz rodzaju pożyczki — np.  pożyczka 61 dni bez opłat. Co to znaczy? Korzystając pierwszy raz z oferty Feniko.pl, masz aż 61 dni na spłatę kwoty bez dodatkowych kosztów! Szybka pożyczka to także bezpieczeństwo. Po rejestracji otrzymasz swój Panel Klienta, na którym pojawi się decyzja o weryfikacji, a także umowa i wysokość rat! 

Wybierając szybkie pożyczki przez internet stawiasz na proste rozwiązanie. Po wykonaniu paru prostych kroków oraz pozytywnej weryfikacji, wszystko co musisz zrobić, to zaplanować, na co wydasz dodatkową kwotę! Decydując się na Feniko.pl, wybierasz pewną i rzetelną firmę, która dopasowuje swoje oferty do potrzeb Klienta, czyli Ciebie! 

artykuł sponsorowany
NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl