Pozew o rozwód – jak go napisać i złożyć? Tego i nie tylko tego dowiesz się w oddziale Kancelarii
Pozew o rozwód – jak go napisać i złożyć?
artykuł sponsorowany

Pozew o rozwód – jak go napisać i złożyć? Tego i nie tylko tego dowiesz się w oddziale Kancelarii „Actio” w Wadowicach. W czwartek bezpłatne porady prawne nie tylko w tej sprawie!

Niekiedy rozwód jest przykrą koniecznością, kiedy indziej jedynym rozwiązaniem różnego rodzaju problemów. Bez względu jednak na to, jakie są źródła decyzji małżonków o zakończeniu ich związku, podstawą do jego sfinalizowania jest orzeczenie rozwodu przez sąd.

Wydanie takiego wyroku oczywiście musi zostać poprzedzone stosownym procesem cywilnym, inicjowanym na mocy powództwa złożonego przynajmniej przez jednego z małżonków. W każdym razie mający zamiar się rozwieść muszą być przygotowani na konieczność spełnienia wielu różnych formalności – a wśród nich pierwszą jest opracowanie odpowiedniego pozwu. Jego treść zależy od szeregu czynników, a w tym zwłaszcza od tego, czy domagający się rozwodu chce go przeprowadzić z orzekaniem, czy bez orzekania o winie.

Jak więc napisać pozew o rozwód?

Dowiesz się tego z najnowszego wpisu znajdującego się na naszym blogu à „Pozew o rozwód – jak go napisać i złożyć?”

Jesteś zainteresowany innymi tematami dotyczącymi szeroko pojętego prawa rodzinnego, zapraszam do lektury naszego BLOGA – PRAWO RODZINNE.

Chcesz się w swojej sprawie skonsultować, wejdź na http://www.kancelaria-actio.com/kontakt/ wypełnij formularz zgłoszeniowy bądź zadzwoń bezpośrednio na nr: 12 411 05 94 i umów się na spotkanie.

Pamiętaj, że w każdy czwartek możesz uzyskać Bezpłatną Poradę Prawną nie tylko w tej sprawie!!!

Dzwoń jak najszybciej, bo liczba miejsc na Bezpłatną Poradę Prawną jest ograniczona.

Jeżeli chcesz się w swojej sprawie skonsultować, wejdź na http://www.kancelaria-actio.com/kontakt/ wypełnij formularz zgłoszeniowy bądź zadzwoń bezpośrednio na nr: 12 411 05 94 i umów się na spotkanie.

Jeżeli jesteś z Wadowic lub okolic umów się na spotkanie w Oddziale Kancelarii „Actio”, który znajduje się przy ul. Lwowskiej 16, Centrum Handlowe „HEUREKA”, piętro II.

Szczegóły znajdziesz na www.kancelaria-actio.com

 

artykuł sponsorowany
NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl