Działająca w branży transportowej firma z niewielkiego Andrychowa  znalazła się w najnowszym zestaw
Firma z Andrychowa doceniona przez Financial Times
artykuł sponsorowany

Działająca w branży transportowej firma z niewielkiego Andrychowa  znalazła się w najnowszym zestawieniu FT1000 najszybciej rozwijających się firm w Europie. Obecność DONE! Deliveries w rankingu brytyjskiego Financial Times nie jest przypadkowa – firma uplasowała się  w nim już po raz trzeci z rzędu. 

Ranking Financial Times został zorganizowany po raz piąty. Wśród 1000 firm znalazło się tylko 31 z Polski i 21 z branży TSL (Transport-Spedycja-Logistyka).   

Jak DONE! tego dokonało?  

Firma znana jest w branży jako profesjonalny dostawca usług transportowych na terenie całej Europy, zwłaszcza w zakresie przewozu ekspresowego. DONE! stale zdobywa nowych klientów oraz nie przestaje "zaskakiwać" i satysfakcjonować tych obecnych, zapewniając im rozwiązania transportowe w 12 minut. Dzięki konsekwencji, odwadze w działaniu i ciężkiej pracy firma rozwinęła swoje przychody w latach 2016-2019 na poziomie 204,9%. To właśnie w tych latach DONE! zbudowała także zespół specjalistów składający się ze 140 osób skupionych w 15 działach. Zaangażowani ludzie, którzy są otwarci na innowacje i rozwój swojego potencjału to filar DONE!  

Dziś znaczna większość firm oferuje e dostęp do szkoleń, jednak warto zaznaczyć, że DONE! inwestuje w rozwój pracowników naprawdę spore środki pieniężne. W 2019 roku było to 0,5 miliona złotych. Dodatkowo firma oferuje pracownikom szereg benefitów. Dostęp do opieki medycznej czy popularna karta MultiSport to przykłady, które cieszą się największym zainteresowaniem.   
  
Kolejnym ważnym filarem przedsiębiorstwa są nowe technologie.  Inwestycja w autorskie narzędzia IT wspierające procesy spedycyjne, pozwala mu nie tylko budować przewagę konkurencyjną, ale także wychodzić naprzeciw oczekiwaniom pracowników, przewoźników i oczywiście klientów.   

W tym intensywnym rozwoju firma DONE! nie zapomina także o lokalnej społeczności, której sama jest częścią. Liczny zespół pracowników to duże możliwości wsparcia i podejmowania różnych inicjatyw. Co pewien czas na firmowych mediach społecznościowych można poczytać o akcjach, w jakie chętnie angażują się pracownicy. Szlachetna Paczka, zbiórki na WOŚP, zakup artykułów dla pobliskiego Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego to odpowiedź DONE! na potrzeby innych.  

Obecnie europejski przemysł, w tym branża transportowa, odnotowuje spadek za sprawą załamania gospodarczego, spowodowanego pandemią koronawirusa i zerwanymi łańcuchami dostaw, a także przeciwnościami związanymi z Brexitem. Ta sytuacja nie zatrzymała jednak rozwoju małopolskiej spółki. DONE! Deliveries codziennie udowadnia jak wielką siłę ma polski transport, który co raz częściej jest doceniany na rynkach europejskich. Więcej informacji na temat DONE! znajdziesz na stronie internetowej  https://www.donedeliveries.com/

lub w Social Media LN:  https://www.linkedin.com/company/donedeliveries

FB: https://www.facebook.com/DONEDeliveries

  

artykuł sponsorowany
NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl