Ośrodek Szkolenia Specjalistycznego LABOR-S już po raz dziesiąty organizuje darmowe szkolenia z zakres
Podnieś swoje kwalifikacje zupełnie za darmo! DARMOWY KURS ŚLUSARZ + SPAWACZ!
artykuł sponsorowany

Ośrodek Szkolenia Specjalistycznego LABOR-S już po raz dziesiąty organizuje darmowe szkolenia z zakresu ślusarstwa i spawania. Częścią projektu jest kurs spawania w wybranej przez uczestnika projektu metodzie (MIG, MAG, TIG, elektryczny lub gazowy).

Poprzednie edycje cieszyły się dużą popularnością na terenie Wadowic, Suchej Beskidzkiej, Krakowa, Radlina, Jastrzębia Zdroju i Miechowa. Kursanci z powodzeniem uzyskują kwalifikacje zawodowe i uprawnienia spawalnicze. Po zdaniu egzaminu państwowego przed Okręgową Komisją Egzaminacyjną absolwent otrzymuje Świadectwo Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej i Dyplom OKE. Natomiast po zdaniu egzaminu spawalniczego przed Komisją Instytutu Spawalnictwa w Gliwicach - otrzymuje uprawnienia spawacza uznawane na terenie Unii Europejskiej, tj. Książkę Spawacza i Świadectwo Egzaminu Kwalifikacyjnego Spawacza.

Uczestnictwo w projekcie jest całkowicie DARMOWE (nie ponosisz żadnych kosztów, również egzaminów państwowych). Warunkami uczestnictwa w kursie są:

- wniesienie wpisowego w wysokości 200 zł w formie kaucji – ZWROTNE PO ZDANIU EGZAMINÓW PAŃSTWOWYCH,
- ukończone 18 lat,
- wykształcenie minimum podstawowe/gimnazjalne
- złożenie wymaganych dokumentów w siedzibie naszego ośrodka (Ośrodek Szkolenia Specjalistycznego LABOR-S Bogusław Lesiuk; ul. Lwowska 32 w Wadowicach).

Jesteś zainteresowany zadzwoń lub napisz, zostawiając nam swoje dane kontaktowe,
a na pewno oddzwonimy.

Tu znajdziesz formularze do zapisu: https://drive.google.com/file/d/1AaKzUp2C60j1IDadi2Hgb8iXfZS7IvMI/view?usp=sharing

 

Więcej informacji można uzyskać:

www.labor-szkolenia.pl

facebook.com/labors.wadowice

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Aleksandra Zajda tel. 33 823 48 82

Katarzyna Płonka tel. 574 400 555

W DARMOWYM kursie mogą wziąć udział osoby pełnoletnie z wszystkich typów szkół (łącznie z Liceami). Wiadomość można zatem przekazać również znajomym, członkom rodziny (rodzeństwo, rodzice, ciocie, wujkowie, szwagier, kuzynka itd.).

Do zobaczenia na zajęciach!

dr inż. Marcin Matyjasik

Ośrodek Szkolenia Specjalistycznego

LABOR-S

artykuł sponsorowany
NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl