Sieć stacji Circle K powiększyła się o kolejny punkt na mapie Polski. Nowo otwarta stacja paliw znajd
Nowa stacja paliw Circle K w Wadowicach
artykuł sponsorowany

Sieć stacji Circle K powiększyła się o kolejny punkt na mapie Polski. Nowo otwarta stacja paliw znajduje się w Wadowicach, przy drodze krajowej nr 52, która stanowi trasę wyjazdową z Wadowic w kierunku Kalwarii Zebrzydowskiej oraz dalej do trasy S7. Stacja obsługuje zarówno ruch tranzytowy jak i lokalny.

W sklepie, będącym częścią stacji, klienci będą mieli okazję skorzystać z oferty gastronomicznej i napić się aromatycznej kawy. Natomiast Ci, którzy podróżują w pośpiechu mogą zapłacić za zatankowane paliwo poprzez aplikacje mobilną Circle K.

Mając na uwadze trwającą pandemię, konieczność dystansowania społecznego, a także styl podróżowania części klientów stacji, którym szczególnie zależy na szybkim tankowaniu, na wszystkich stacjach Circle K, w tym na tej w Wadowicach, wprowadzono możliwość płatności z poziomu aplikacji. Płatność mobilna umożliwia rozliczenie się za zatankowane paliwo prosto z pod dystrybutora bez konieczności wchodzenia na stację.

 

Zakładając konto w aplikacji prócz płatności mobilnych, konsument zyskuje również dostęp do programu lojalnościowego EXTRA Club. Aplikacja Circle K jest dostępna w sklepach Google Play i App Store.

Klienci korzystający z kart EXTRA CLUB, mogą liczyć na dodatkowy rabat na paliwo, oraz promocje w strefie food, w tym co 6 hot-dog gratis oraz co 6 kawa gratis. W strefie ciepłych przekąsek poza wymienionymi hot-dogami znajdują się zapiekanki, kanapki do syta, panini oraz frytki.

 

Stacja stawia na współpracę z lokalnymi firmami, dlatego na półkach można znaleźć sporo produktów z naszej okolicy.

W strefie motoryzacyjnej poza standardowymi produktami, znalazły się produkty detailingowe co na pewno zainteresuje fanów motoryzacji, którzy lubią zadbać o swoje samochody.

Znajduje  się tu także punkt Lotto i kantor wymiany walut

Na stacji respektowane są płatności kartą bankową, ROUTEX, UTA, DKV, oraz PREPAID.
 
Sieć Circle K to ponad 360 stacji paliw w całej Polsce. Najnowsza stacja otwarta w Wadowicach daje możliwość zatankowania różnych rodzajów paliw: miles® 95, miles®Plus95, miles®Plus98, miles®Diesel, miles®PlusDiesel oraz LPG. Stacja jest czynna przez całą dobę i została wyposażona w koncepty gastronomiczne. Real Hot Dogs to wyjątkowa oferta przekąsek na bazie tradycyjnych polskich kiełbasek pochodzących od rodzimych dostawców. Z kolei w kąciku kawowym Simply Great Coffee klienci stacji będą mogli samodzielnie skomponować swoją ulubioną kawę wzbogacając ją szeroką gamą dodatków, takich jak syrop smakowy, posypka cynamonowa czy czekoladowa. Dla miłośników słodyczy czekają również desery i bogaty wybór słodkich przekąsek.
 

artykuł sponsorowany
NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl