Przeżywanie wydarzeń sportowych jest jedną z ulubioną rozrywek mężczyzn. Po trudnym tygodniu pracy
Przeżywaj wydarzenia sportowe z bukmacherem!
artykuł sponsorowany

Przeżywanie wydarzeń sportowych jest jedną z ulubioną rozrywek mężczyzn. Po trudnym tygodniu pracy warto obejrzeć wydarzenie sportowe, które lubimy. W okresie zimowych mogą to być zawody skoków narciarskich, które od lat są najpopularniejszym sportem zimowym w naszym kraju, a w pozostałych okresach warto oglądać pozostałe wydarzenia. Dzięki płatnym telewizjom w zasadzie od rana do wieczora możemy śledzić różne dyscypliny: od narciarstwa alpejskiego, po piłkę nożną, aż po boks. Często nie mamy jednak świadomości, że polski sport jest wspierany przez firmy bukmacherskie. Jak wygląda takie wsparcie? Sprawdź to!

Bukmacherzy jako mecenasi polskiego sportu

Wielu z nas nie wie, że poza oferowaniem zakładów graczom bukmacherzy wspierają polski sport. Dla przykładu, Fortuna wspiera Polski Związek Narciarski, KSW, która od lat rozwija się bardzo prężnie i zawodnicy zarabiają w niej najlepsze pieniądze spośród wszystkich federacji MMA w Europie tworząc tym samym największe widowiska na Starym Kontynencie. Ponadto ten bukmacher wspiera piłkarską 1 ligę sprawiając, że kluby otrzymują niemałe środki, które pozwalają im na egzystencję w trudnym czasie pandemii koronawirusa. Pamiętaj, że kluby nie mają zysków z tytułu obecności kibiców na stadionach i taki zastrzyk gotówki na pewno jest im bardzo przydatny i tym samym nie są w pełni uzależnieni od środków z tytułu praw telewizyjnych.

Z kolei STS kładzie spory nacisk na wspieranie piłki nożnej i kilku klubów Ekstraklasy jak Lech Poznań, Pogoń Szczecin, Jagiellonia Białystok czy Cracovia. Warto powiedzieć tylko, że poza Pogonią Szczecin wszystkie z nich reprezentowały w ostatnich latach Polskę na arenach międzynarodowych, a "Portowcy" w obecnym sezonie prezentują się na tyle dobrze, że być może i oni zawitają na europejskich salonach. Pamiętajmy, że korzystając z oferty bukmacherów wspieramy również młode talenty, które w przyszłości mogą reprezentować Polskę na imprezach międzynarodowych.

Bukmacherzy starają się też bardzo często organizować dzień meczowy na stadionie. Choć obecnie jest to niemożliwe, bo pandemia koronawirusa storpedowała obecność widzów na stadionach, to jednak przed tą sytuacją mogliśmy zauważyć obecność bukmacherów, którzy umilali okres od momentu wejścia na stadion do pierwszego gwizdka sędziego. Granie na konsolach dla najmłodszych, różnego typu konkursy - to tylko jedne z licznych działań sprawiające, że atmosfera na stadionie jest lepsza, a sam kibic może przeżyć emocje w trochę inny sposób niż tylko zobaczenie meczu i porozmawianie z kilkoma osobami siedzącymi obok.

Jeszcze wiele lat temu bukmacherzy kojarzyli się tylko z punktami stacjonarnymi, gdzie można było obstawić wydarzenia sportowe, jednak oferta w ostatnich latach rozwinęła się w bardzo dużym stopniu i spora jej część przeniosła się do internetu. Ciekawą opcją są również wydarzenia wirtualne, które są obsługiwane za pomocą sztucznej inteligencji.

Jaki jest najlepszy powitalny bonus u bukmachera?

Jeszcze wiele lat temu spory na temat, który z bukmacherów dysponuje najlepszym bonusem były sporami jałowymi, bo nikt nie stworzył odpowiednich badań dających odpowiedź na to pytanie i w zasadzie "walka" toczyła się na forach internetowych. Dziś, dzięki Wyższej Szkole Bankowej znamy już odpowiedź na to pytanie, ponieważ dzięki uwzględnieniu kilku czynników, czy jak by powiedzieli socjologowie "zmiennych" wiemy, że najlepszy bonus u bukmachera można otrzymać w STS. W badaniu były brane pod uwagę wszyscy bukmacherzy oferujący swoje kursy w naszym kraju, czyli STS, Fortuna, ETOTO, eWinner, Totolotek, Fortuna, Betclic, Forbet, Milenium czy LVBet

Zwycięzcą badania został STS, który pozostawił konkurencję w tle i okazało się, że dysponuje najlepszym powitalnym bonusem dla nowych użytkowników. W tym przypadku nie chodziło jednak tylko o jego wysokość, ale również przekucie go na wypłatę. Badania pokazały, że STS zwyciężył w 6 z 8 możliwych kategorii, które miały wyłonić najlepszy bonus u bukmachera. Pod uwagę było branych 12 zmiennych tj. kurs minimalny kuponu wymagany przez bukmachera w celu osiągnięcia bonusu, minimalny kurs dotyczący zdarzenia czy też minimalna liczba obrotów.

Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. STS S.A. (dawniej Star-Typ Sport Zakłady Wzajemne Spółka z o.o.) posiada zezwolenie wydane przez Ministra ds. Finansów Publicznych na urządzanie zakładów wzajemnych. Hazard związany jest z ryzykiem.

artykuł sponsorowany
NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl