Rozwód w przypadku choroby psychicznej jednego z małżonków? Tego i nie tylko tego dowiesz się w oddz
Rozwód w przypadku choroby psychicznej jednego z małżonków
artykuł sponsorowany

Rozwód w przypadku choroby psychicznej jednego z małżonków? Tego i nie tylko tego dowiesz się w oddziale Kancelarii „Actio” w Wadowicach. W czwartek bezpłatne porady prawne nie tylko w tej sprawie!

Powód żądał orzeczenia rozwodu, podnosząc, że nastąpił zupełny i trwały rozkład pożycia małżeńskiego stron wskutek choroby psychicznej żony.

Przez jedenaście lat strony żyły zgodnie.

Pozwana zapadła na schizofrenię paranoidalną, na którą cierpi do chwili obecnej, z powodu której przebywa w szpitalu dla psychicznie chorych.

Od 7 lat powód żyje w związku faktycznym z inną kobietą.

Pozwana nie wyraża zgody na orzeczenie rozwodu.

Jak orzekł Sąd w świetle tak ustalonego stanu faktycznego?

Zapraszamy do lektury dalszej części tekstu, który znajduje się tu à Rozwód w przypadku choroby psychicznej jednego z małżonków”

Wszystkich zainteresowanych problematyką prawa rodzinnego zapraszamy do odwiedzenia naszego serwisu, który znajduje się pod tym linkiem à https://krakow-rozwody.pl/

Jesteśmy również dostępni na Facebooku. Na FB znajdziecie nie tylko najnowsze artykuły i wpisy, ale również dodatkowe informacje dotyczące często bieżących wydarzeń mających wpływ na prawo rodzinne.

Zapraszamy zatem do odwiedzenia nas na: https://www.facebook.com/rozwodykrakow/

Pamiętaj, że w każdy czwartek możesz uzyskać Bezpłatną Poradę Prawną nie tylko w tej sprawie!!!

Dzwoń jak najszybciej, bo liczba miejsc na Bezpłatną Poradę Prawną jest ograniczona.

Jeżeli chcesz się w swojej sprawie skonsultować, wejdź na http://www.kancelaria-actio.com/kontakt/ wypełnij formularz zgłoszeniowy bądź zadzwoń bezpośrednio na nr: 12 411 05 94 i umów się na spotkanie.

Jeżeli jesteś z Wadowic lub okolic umów się na spotkanie w Oddziale Kancelarii „Actio”, który znajduje się przy ul. Lwowskiej 16, Centrum Handlowe „HEUREKA”, piętro II.

Szczegóły znajdziesz na www.kancelaria-actio.com

artykuł sponsorowany
NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl