Lenistwo i nieróbstwo jako podstawa rozwodu. Tego i nie tylko tego dowiesz się w oddziale Kancelarii
Lenistwo i nieróbstwo jako podstawa rozwodu
artykuł sponsorowany

Lenistwo i nieróbstwo jako podstawa rozwodu. Tego i nie tylko tego dowiesz się w oddziale Kancelarii „Actio” w Wadowicach. W czwartek bezpłatne porady prawne nie tylko w tej sprawie!

Żyjemy w trudnych czasach, ale na brak pracy raczej nie możemy narzekać. Oczywiście zakładając, że sytuacja pandemii Covid-19 będzie jedynie przejściowa.

W związku z powyższym przyczynianie się do zaspokajania potrzeb rodziny poprzez prace zarobkową jest obowiązkiem każdego z małżonków, a jeżeli tego nie wykonuje może to stanowić przyczynę rozwodu.

Zapraszamy zatem do lektury tekstu pt. Lenistwo i nieróbstwo jako podstawa rozwodu” opublikowanego w serwisie kraków-rozwody.pl, w którym przedstawiono stanowisko Sądu Najwyższego w sprawie lenistwa i nieróbstwa jako przyczynę rozwiązania małżeństwa.

Przy okazji zapraszamy również do zapoznania się z tekstem pt.: „Rozwód z alkoholikiem”, w którym w ramach cyklu „Prosto z Wokandy”, przedstawiamy sprawę na podstawie której wypowiedział się Sąd Najwyższy.

Wszystkich zainteresowanych problematyką prawa rodzinnego zapraszamy do odwiedzenia naszego serwisu, który znajduje się pod tym linkiem à https://krakow-rozwody.pl/

Jesteśmy również dostępni na Facebooku. Na FB znajdziecie nie tylko najnowsze artykuły i wpisy, ale również dodatkowe informacje dotyczące często bieżących wydarzeń mających wpływ na prawo rodzinne.

Zapraszamy zatem do odwiedzenia nas na: https://www.facebook.com/rozwodykrakow/

Pamiętaj, że w każdy czwartek możesz uzyskać Bezpłatną Poradę Prawną nie tylko w tej sprawie!!!

Dzwoń jak najszybciej, bo liczba miejsc na Bezpłatną Poradę Prawną jest ograniczona.

Jeżeli chcesz się w swojej sprawie skonsultować, wejdź na http://www.kancelaria-actio.com/kontakt/ wypełnij formularz zgłoszeniowy bądź zadzwoń bezpośrednio na nr: 12 411 05 94 i umów się na spotkanie.

Jeżeli jesteś z Wadowic lub okolic umów się na spotkanie w Oddziale Kancelarii „Actio”, który znajduje się przy ul. Lwowskiej 16, Centrum Handlowe „HEUREKA”, piętro II.

Szczegóły znajdziesz na www.kancelaria-actio.com

 

artykuł sponsorowany
NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl