21 października w Wadowicach przy ulicy Zatorskiej 30 otwiera się sklep z odzieżą outletową BIGA. W
Wielkie otwarcie sklepu BIGA w Wadowicach!
artykuł sponsorowany

21 października w Wadowicach przy ulicy Zatorskiej 30 otwiera się sklep z odzieżą outletową BIGA. W Wielkim Dniu Otwarcia, na Klientów czekać będzie konkurs, a posiadacze ulotek będą mogli skorzystać z wyjątkowej akcji promocyjnej!

Branża secondhand a zero waste

Od kilku lat dużą popularność na świecie zyskują sklepy secondhand. Coraz więcej osób decyduje się na życie zgodne z zasadami zero waste, czyli ograniczeniem wytwarzania śmieci. Jednym z prostych sposobów na pomoc naszej planecie jest ponowne wykorzystywanie już raz użytych rzeczy. Dodatkowo wielu ludzi postanawia zmienić swoje nawyki zakupowe zamiast sieciówek masowo produkujących ubrania wybiera sklepy secondhand, które oferują odzież z drugiej ręki.

Sieć sklepów BIGA

Czym wyróżnia się BIGA?

Klienci pokochali BIGA za wyjątkowe cotygodniowe wystawki tematyczne. W każdy poniedziałek mogą spodziewać się nowej kolekcji, na przykład: sportowej, biurowej, dziecięcej, w stylu boho, w rozmiarach XL i wielu innych! Co czwartek natomiast organizowana jest nowa atrakcyjna promocja!

Kolejną zaletą marki jest dobra komunikacja z klientem. Informacje na temat aktualnych wystawek i promocji są na bieżąco uzupełniane na stronie www.bigastyl.pl. Dodatkowo każdy sklep sieci BIGA ma swój fanpage na Facebooku oraz Instagramie, gdzie zamieszczane są zdjęcia najnowszego towaru oraz inspirujące stylizacje. Zainteresowani mogą także skorzystać z serwisu SMS, dzięki któremu powiadomienia o nowościach będą otrzymywać bezpośrednio na swój telefon.

OFERTA

W ofercie sklepów BIGA dostępna jest bardzo dobrej jakości odzież damska, męska i dziecięca, a także dodatki, obuwie, torebki, biżuteria, zabawki, książki oraz akcesoria domowe. W secondhandach tej marki można z łatwością odszukać ubrania znanych, światowych marek, takich jak Burberry, Zara, Primark, Tommy Hilfiger, Levi’s, Converse, Louis Vuitton i wiele innych.

BIGA w Wadowicach

21 października sklep z odzieżą outletową BIGA pojawi się również w Wadowicach! W wielkim dniu otwarcia na klientów czekać będzie konkurs, a posiadacze specjalnych ulotek będą mogli skorzystać z wyjątkowej akcji promocyjnej!

Serdecznie zapraszamy do nowego sklepu BIGA w Wadowicach (ulica Zatorska 30) już 21 października od godziny 8:00!

artykuł sponsorowany
NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl