Znalezienie naprawdę atrakcyjnego pomysłu na wieczór kawalerski jest zadaniem niekoniecznie łatwym, n
Szukasz pomysłu na wieczór kawalerski w Krakowie? Wybierz strzelnicę Cracow Shooting Academy!
artykuł sponsorowany

Znalezienie naprawdę atrakcyjnego pomysłu na wieczór kawalerski jest zadaniem niekoniecznie łatwym, nawet w tak dużym mieście, jak Kraków. Jeżeli szukacie czegoś, co przyszły Pan Młody zapamięta na długo, a jednocześnie będzie idealnym początkiem naprawdę ekscytującej nocy, wybierzcie strzelanie na popularnej krakowskiej strzelnicy - Cracow Shooting Academy.

Cracow Shooting Academy to prawdopodobnie najpopularniejsza krakowska strzelnica, chętnie odwiedzana nie tylko przez osoby z Krakowa, okolic czy nawet z innych części Polski, ale nawet przez licznych gości z całego świata. Świadczą o tym setki pozytywnych opinii, które znajdziecie w Wizytówce Google Moja Firma. Składają się one również na maksymalną średnią ocenę, jaką tylko można osiągnąć - 5.0, co jest zadaniem naprawdę trudnym do osiągnięcia, zwłaszcza gdy liczba ocen i opinii powoli zbliża się do 700!

wieczór kawalerski w Krakowie


Cracow Shooting Academy wybierana jest bardzo często również przez uczestników wieczorów kawalerskich, także przez gości z Polski, ale również zagranicy. To potwierdza, że to naprawdę znakomity wybór? Czemu jednak tak jest?

Czemu warto wybrać strzelnicę na wieczór kawalerski?

Cóż, ciężko o bardziej męską rozrywkę – huk, broń, ogromna dawka rywalizacji – to najlepsze rekomendacje, które sprawiają, że Cracow Shooting Academy odwiedzana jest tak często przez Panów Młodych wraz z ich przyjaciółmi i znajomymi. Mają oni szansę nie tylko postrzelać, ale również nauczyć się najlepszych praktyk, co oferuje tutejsza obsługa, składająca się z prawdziwych pasjonatów strzelectwa.

Całość jest oczywiście niezwykle ekscytująca, ale również po prostu bezpieczna, co również zapewnia obsługa, przeprowadzając odpowiednie szkolenia – wszystko po to, aby znakomita zabawa i rywalizacja łączyła się z pewnością, że nic nikomu się nie stanie. Nie brakuje nie tylko okularów ochronnych, ale i ochronników słuchu, każdy więc w znakomitej formie będzie mógł ruszyć na dalszą imprezę. Każdy z uczestników wieczoru kawalerskiego pozna również odpowiednią postawę strzelecką, co jest niezbędne do bezpiecznego i komfortowego strzelania.

Jednocześnie, wybierając Cracow Shooting Academy możemy być pewni, że o tym wieczorze nie tylko Pan Młody będzie pamiętał długie lata, ostrzegamy jednak przed tym, że w późniejszym etapie tego szalonego wieczoru to właśnie wizyta na tej krakowskiej strzelnicy może zdominować Wasze rozmowy!

Wybierz pakiet lub stwórz go sam – szeroki asortyment broni czeka właśnie na Was!

Olbrzymią zaletą Cracow Shooting Academy jest to, że czeka tu na Was bardzo rozbudowany asortyment broni. Jest ich ponad 50, dzięki czemu absolutnie każdy będzie mógł postrzelać z czegoś, co sprawi mu ogromną frajdę, nawet jeżeli wcześniej na strzelnicy bywał, i to nie raz.

W ofercie znajdują się pistolety, pistolety maszynowe, karabiny szturmowe, strzelby czy karabiny wyborowe. Oferta jest więc naprawdę rozbudowana. Nie brakuje również naprawdę wielu modeli broni historycznej, również pochodzącej z czasów I Wojny Światowej i II Wojny Światowej. Pomyślcie o tym zwłaszcza wtedy, gdy Pan Młody jest fanem historii, militariów czy po prostu tamtego okresu. Wybranie dla niego tej cześć oferty to również gwarancja tego, że prezentujecie mu naprawdę niesamowity i niepowtarzalny upominek.

Do wyboru czeka na nas aż 6 pakietów, każdy z nich został inaczej skonstruowany, by móc odpowiadać odrobinie innej grupie klientów. Różnią się one ceną, ilością strzałów oraz ilością broni, oraz jej rodzajami, które trafią w nasze ręce.

Pakiet podstawowy w cenie 120 zł oferuje nam oddanie aż 30 strzałów z pistoletów Glock, Colta 1911 oraz czeskiego pistolety maszynowego CZ Scorpion EVO. Każdy kolejny pakiet to większa liczba strzałów, zwiększa się również liczba broni, z których będziemy je oddawać. W taki sposób docieramy do pakietu szóstego, skierowanego do najbardziej wymagających klientów. W cenie 300 zł oddamy aż 70 strzałów z takich broni jak Rewolwer .357 Magnum, Kałasznikowa, AR-15, UZI, pistoletu Glock oraz strzelby.

Jeżeli jednak oczekujecie szansy oddania strzałów z innej broni – nic prostszego, wystarczy odwiedzić na stronie internetowej Cracow Shooting Academy ich generatora pakietów. To właśnie on zapewni nam absolutnie najniższe ceny. Teraz czas stworzyć swój pakiet, wybierając broń, która nas interesuje oraz ilość strzałów, które chcielibyśmy z niej oddać. W taki sposób, każdy może po prostu przygotować ofertę dopasowaną idealnie do swoich oczekiwań, każdy z uczestników wieczoru kawalerskiego może też strzelać z innej broni – wszystko po to, aby każdy był zadowolony. To również idealna opcja na to, aby przygotować wyjątkowy pakiet dla Pana Młodego, czy to właśnie składając się z broni historycznej, czy to np. z najbardziej znanych broni, takich jak Kałasznikow czy rewolwer Magnum. Wszystko zależy tutaj od naszego pomysłu!

Czas zacząć strzelanie!

Cracow Shooting Academy, jak i sama wizyta na strzelnicy jako pomysł na wieczór kawalerski to sposób sprawdzony przez naprawdę wielu. Niesamowite emocje sprawią, że wieczór ten będzie pamiętany naprawdę długo. Sama strzelnica znajduje się przy ul. Jana Surzyckiego 16, więc dotarcie stąd do jednego z klubów na Rynku to rzecz naprawdę prosta i bezproblemowa.

artykuł sponsorowany
NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl