Lubisz muzykę? Chcesz aby Twoje dziecko miało kontakt z muzyką? Pragniesz by nauka była przyjemności
Yamaha Szkoła Muzyczna: szkoła dla Ciebie
artykuł sponsorowany

Lubisz muzykę? Chcesz aby Twoje dziecko miało kontakt z muzyką? Pragniesz by nauka była przyjemnością i sposobem na spędzenie wolnego czasu? Sam chciałbyś muzykować? Przyjdź do nas! Lekcje próbne są bezpłatne!

Lubisz muzykę? Chcesz aby Twoje dziecko miało kontakt z muzyką? Pragniesz by nauka była przyjemnością i sposobem na spędzenie wolnego czasu? Sam chciałbyś muzykować? Przyjdź do nas! Lekcje próbne są bezpłatne!

Szkoła Muzyczna Yamaha w Wadowicach rozpoczyna zapisy na nowy rok szkolny. Zapraszamy niemowlaki, dzieci, młodzież oraz dorosłych do wspólnego muzykowania.

Zapisy pod numerami telefonów 693 703 450, 510 560 450 lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

System YSM jest jednym z największych systemów edukacji muzycznej na świecie, skupiającym rocznie około 700 tysięcy uczniów. W Polsce jest obecnie około 7 tysięcy uczniów w ponad 100 szkołach. Staramy się uświadomić rodzicom, że możliwie jak najwcześniej rozpoczęty i konsekwentnie kontynuowany muzyczny rozwój ich dziecka jest najlepszą inwestycją w szczęśliwe, sensowne i bogate życie. Zgodnie z powiedzeniem: "Nigdy nie jest za późno" zachęcamy również dorosłych do tego, aby wzbogacili swoje życie poprzez czynne zajmowanie się muzyką w różnych jej formach, jak m. in. Śpiew czy gra na instrumencie.

Dlaczego jest tak ważne, aby dziecko możliwie jak najwcześniej miało kontakt z muzyką?

Badania wskazują, że muzyka i muzykowanie:
- wspierają społeczne zachowania,
- wspierają rozwój inteligencji,
- wspierają wydajność mózgu,
- wspierają całościowy rozwój, jak żadne inne działania,
- wyraźnie zapobiegają słabej koncentracji.

Szkoły Muzyczne YAMAHA zapraszają ludzi w każdym wieku, aby sprzyjając własnemu rozwojowi zmierzyli się ze swoimi muzycznymi marzeniami i przeżywali radość płynącą z muzykowania.

PROGRAMY MUZYCZNEJ EDUKACJI WCZESNODZIECIĘCEJ adresowane do niemowlaków, starszych szkrabów oraz dzieci w wieku przedszkolnym, gdzie posiadamy program Cudowny Świat Muzyki .

PROGRAMY INSTRUMENTALNE - nauki gry na instrumentach - adresowane do dzieci w wieku szkolnym, młodzieży i dorosłych: nauka gry na keyboardzie dla dzieci, keyboardzie dla młodzieży i dorosłych, gitarze klasycznej, flecie prostym, perkusji dla dzieci oraz skrzypcach dla dzieci, wokal dla dzieci (śpiew).

W ramach SZKOŁY MUZYKI ROZRYWKOWEJ - programy PMS, ukierunkowane na nauczanie muzyki rockowej, popowej, jazzowej i latino na instrumentach: perkusja, gitara, gitara elektryczna, gitara basowa, keyboard, pianino, saksofon, trąbka oraz naukę śpiewu.

Programy dla dzieci młodzieży i dorosłych - programy charakteryzują się nowatorską koncepcją nauczania opracowaną przez YAMAHA Europa GmbH. W nauczaniu, oprócz autorskich podręczników Systemu YSM, wykorzystywane są liczne pomoce naukowe m.in. płyty CD oraz dyskietki MIDI files.

W Szkole Muzycznej YAMAHA w Wadowicach uczniowie przygotowywani są do udziału w koncertach, festiwalach, konkursach oraz imprezach kulturalnych gdzie zdobywają liczne nagrody i wyróżnienia.

Szkoła organizuje również warsztaty muzyczne (m.in. warsztaty gitarowe, które prowadził Marek Raduli), a także współorganizuje takie imprezy jak: Koncert Noworoczny w Wadowicach, Młyn Jazz Festiwal Wadowice , Letnie Koncerty w Ogrodowej i wiele innych.

Wokaliści YSM nagrywają piosenki, lub kolędy, zdobywając doświadczenie w profesjonalnym studiu nagraniowym.

Zajęcia w szkole prowadzą doświadczeni muzycy i pedagodzy, którzy poza ukończonymi studiami muzycznymi posiadają także wiedzę zdobytą na licznych seminariach i kursach poświęconych edukacji muzycznej w systemie YAMAHA Europa GmbH oraz YAMAHA Music Foundation.

Ponadto nauczyciele Szkoły Muzycznej to czynni muzycy, którzy współpracują z gwizdami muzyki jazzowej i rozrywkowej: Michałem Urbaniakiem, Kubą Badachem, Irkiem Dudkiem, Kamilem Bednarkiem, zespołem Świetliki i innymi.

Wszystkie informacje na www.yamahawadowice.pl

"Nie ma ludzi niemuzykalnych. Są tylko nieodkryte talenty"

artykuł sponsorowany
NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl