Dawno Temu w Wadowicach świętuje piąte urodziny! Zapowiada się imprezowy weekend, z super muzyką i p
To już piąty rok z Dawno Temu! Zapowiada się mocny weekend!
artykuł sponsorowany

Dawno Temu w Wadowicach świętuje piąte urodziny! Zapowiada się imprezowy weekend, z super muzyką i pysznościami z grilla. Zapraszamy!

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w wyjątkowej imprezie,  która odbędzie w ten weekend. Świętujemy piąte urodziny. Jak zwykle będzie przednia impreza. W piątek (31.07) wystąpi dla Was Lukrecja (Szymon z Edytą).

W sobotę (01.08)  przybędzie specjalnie dla Was, z Pomorza Romek Puchowski - śpiew, DOBRO, gitara akustyczna, slide, bluesman inny niż wszyscy, "Gitarzysta roku” w plebiscycie Blues Top 2018. Jako jedną z największych inspiracji wymienia bluesa z Delty. Wszechstronna muzyczna osobowość, harmonijnie łączy w swojej twórczości tradycję i nowoczesność. Twórca i lider alternatywnej formacji Von Zeit.

Jego solowe koncerty to totalny, przepełniony pozytywną energią performance. O jego występach recenzenci piszą: „Mistrz przemówił!”, „Kosmos, zjawisko, geniusz”, „Puchowski to potęga!”. Szymon Musiał z Wadowic twierdzi, że poprzedni koncert Romka był najlepszym koncertem w naszej gminie od wielu wielu lat.

Brał udział w prestiżowym projekcie koncertowym „Mistrzowie gitary”, prezentującym najwybitniejszych polskich gitarzystów. Album jego formacji Von Zeit „Ocieramy się” został uznany za jedną z najlepszych płyt rockowych roku 2008.

Romek Puchowski ma na koncie współpracę m.in. z Martyną Jakubowicz, Tymonem Tymańskim, Adamem Wendtem, z harmonijkarzem Keithem Dunnem z Bostonu, wirtuozem gitary, Nickiem Katzmanem oraz legendą harmonijki ustnej, Sugarem Blue, znanym ze współpracy m.in. z Rolling Stones czy Frankiem Zappą.

Płyta Romek Puchowski „FREE”, która ukazała się w marcu 2013 roku, zebrała świetne recenzje. Piosenka „Jurata” trafiła na Listę Przebojów Trójki. Utwór „Big Bad Brother” znalazł się w półfinale światowego konkursu International Songwriting Competition w USA, w jury którego zasiadają, między innymi, takie znakomitości jak Tom Waits.

Koncertował w Memphis, na słynnej Beale Street. Odbył fascynującą podróż przez Deltę Mississippi, śladami takich mistrzów jak Son House, Charley Patton, Robert Johnson, podczas której m.in. zbierał inspiracje i komponował. Owocem tego przedsięwzięcia jest kilkanaście autorskich pieśni, które znajdą się na jednym z nadchodzących albumów Romka Puchowskiego. W czerwcu tego roku wystąpił gościnnie w Filharmonii Szczecińskiej im. Mieczysława Karłowicza z legendarną Niibori Guitar Orchestra z Japonii.

Wraz z super muzyką uraczymy Was orzeźwiającymi napojami chłodzącymi oraz pysznościami z grilla.

Zapraszamy!

 

artykuł sponsorowany
NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl