Studiuj z pasją w Małopolskiej Uczelni Państwowej im. rtm. Witolda Pileckiego w Oświęcimiu i zdobąd
Studiuj praktycznie w Oświęcimiu na kierunkach medycznych i inżynierskich!
artykuł sponsorowany

Studiuj z pasją w Małopolskiej Uczelni Państwowej im. rtm. Witolda Pileckiego w Oświęcimiu i zdobądź upragnione wykształcenie. Z nami nabywasz cenne umiejętności m.in. z dziedziny nauk o zdrowiu i kultury fizycznej, inżynierii, a także wielu innych ciekawych kierunków praktycznych oferowanych przez Uczelnię.

Możliwości jest wiele!

Sam decydujesz!

Oświęcimska Alma Mater to jedyna uczelnia publiczna w Małopolsce Zachodniej, oferująca bezpłatne studia licencjackie, inżynierskie, jednolite magisterskie i magisterskie, stanowiące zasadniczy segment w europejskim systemie szkolnictwa wyższego.  Nauka w MUP Oświęcim ma dać studentowi umiejętności praktyczne, które w przyszłości zaowocują zdobyciem prestiżowego zawodu, zgodnego z aspiracjami i ambicjami młodych ludzi. Uczelnia współpracuje z wieloma przedsiębiorstwami, w których studenci zdobywają cenne doświadczenie zawodowe, a także praktyczne umiejętności pożądane na rynku pracy. Dodatkowo posiada certyfikaty potwierdzające najwyższy poziom kształcenia, a dzięki współpracy z otoczeniem  gospodarczym, oferuje  program nauczania dostosowany do trendów panujących na lokalnym rynku pracy.

Oświęcimska Uczelnia oferuje 20 kierunków o profilu praktycznym I i II stopnia, w tym 4 kierunki z zakresu nauk o zdrowiu i kultury fizycznej tj. Pielęgniarstwo, Ratownictwo medyczne, Dietetyka, Wychowanie fizyczne oraz 3 kierunki z dziedziny inżynierii tj.  Informatyka, Mechatronika, Zarządzanie i inżynieria produkcji. Ponadto w swojej ofercie posiada równie tak atrakcyjne kierunki, jak: Bezpieczeństwo wewnętrzne, Filologia angielska, Finanse i rachunkowość, Pedagogika, Politologia, Praca socjalna,  Zarządzanie, czy Ekonomia.

Dzięki pozyskanym funduszom unijnym w oświęcimskiej Alma Mater powstało nowoczesne Centrum Symulacji Medycznej, w którym znajdują się symulatory wysokiej wierności, profesjonalne sprzęty oraz fantomy, na których studenci zdobywają profesjonalne przygotowywanie do zawodu m.in. pielęgniarki/pielęgniarza, czy też ratownika medycznego. Ponadto już niebawem do użytku oddany zostanie III budynek Uczelni, gdzie znajdzie się centrum kształcenia inżynieryjnego i medycznego!

Studenci  MUP Oświęcim im. rtm. W. Pileckiego nie muszą martwić się również dojazdami. Aby zapewnić możliwość studiowania osobom spoza okolicy, w centrum miasta Oświęcim powstał nowoczesny Dom Akademicki, w którym za niewielkie pieniądze można wynająć pokój o wysokim standardzie.

Ponadto Małopolska Uczelnia Państwowa im. rtm. Witolda Pileckiego w Oświęcimiu należy do programu Erasmus+, dzięki czemu studenci naszej Uczelni mają szansę wyjechać do zagranicznych uczelni partnerskich lub firm, aby podszkolić język obcy i zdobyć cenne doświadczenie.

Przekonaj się sam, jak dobrze się z nami studiuje! Zapraszamy do MUP Oświęcim!

Rekrutacja trwa do 30 października 2020 roku.

 

Szczegółowe informacje dotyczące rekrutacji można uzyskać pod adresem:

https://www.uczelniaoswiecim.edu.pl/rekrutacja/

artykuł sponsorowany
NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl