Hybrydowe lakiery do paznokci są dostępne na rynku już od dobrych kilku lat. Szybko zdobyły serca dba
Lakiery hybrydowe – co wyróżnia te najlepsze?
artykuł sponsorowany

Hybrydowe lakiery do paznokci są dostępne na rynku już od dobrych kilku lat. Szybko zdobyły serca dbających o siebie kobiet, bo nietrudno się je nakłada, są trwałe, mają piękne kolory, wzmacniają paznokcie i sprawiają, że wyglądają one zdrowo.

Mimo powszechności ich użycia, wiele pań wciąż zastanawia się, co to jest lakier hybrydowy. Odpowiedź jest prosta: to połączenie zwykłego lakieru do paznokci z lakierem żelowym, utwardzane pod światłem lampy UV lub UV LED. Połączenie to sprawia, że lakiery hybrydowe wyróżniają się głębią barw i trwałością. Wśród całej gamy różnorakich hybryd, zresztą, jak i każdego innego produktu, znaleźć możemy lakiery lepszej i gorszej jakości. Jak się w tym nie pogubić i wybrać dla siebie te najlepsze, nie tracąc na nie przy okazji połowy swojej pensji? Spróbujemy to wyjaśnić.

Dobry lakier hybrydowy – cena

Podobno na zdrowiu się nie oszczędza, na urodzie już trochę można. A co Ty na to, żeby obie te kwestie połączyć i kupić dobry jakościowo lakier w przystępnej cenie? Kolorowe hybrydy znanych na rynku marek doskonale wiążą obie te kwestie.

Warto też zastanowić się, czy zawsze taniej rzeczywiście oznacza lepiej? Wyobraź sobie sytuację, że kupujesz po kosztach lakier hybrydowy do paznokci w jakimś zagranicznym serwisie internetowym. Zaoszczędziłaś na tej transakcji kilka czy nawet kilkanaście złotych, ale – uwaga – po pomalowaniu nim paznokci zauważyłaś, że pozostawił na nich smugi, a gdy go zmyłaś, płytki paznokci były bardzo zniszczone. Pomyśl, ile będziesz musiała teraz wydać pieniędzy, by doprowadzić swoje paznokcie do kondycji przed nałożeniem na nie niesprawdzonego lakieru do hybrydy.

Co więcej, nie warto ryzykować zdrowia, kusząc się na nieprzebadany przez zespół specjalistów produkt.

Warto również dodać, że ceny lakierów hybrydowych najlepszych marek często są tak samo niskie, jak ceny zwykłych lakierów do paznokci. To efekt promocji, stale lub cyklicznie proponowanych przez owe marki.

Kolorowe hybrydy na Twoich paznokciach

 Najlepsze lakiery hybrydowe wyróżnia kilka wspólnych cech. Jakie?

  • -przy ich opracowaniu i wyprodukowaniu pracowali specjaliści – wiesz, co znajduje się w składzie konkretnego produktu;
  • -sygnuje je znana i ciesząca się zaufaniem marka oraz lata doświadczenia na rynku;
  • -lakiery te są możliwie najbezpieczniejsze dla alergiczek i pań o wrażliwej skórze;
  • -zadowolone klientki, wielokrotnie sięgające po produkty danej marki i polecające je swoim znajomym.

Dobry lakier hybrydowy ułatwia pracę

Dobry lakier hybrydowy (który kupisz np. w sklepie Cosmetics Zone) zapewnia pełne i równomierne krycie po maksymalnie trzech warstwach. To istotne, bo nie ma nic gorszego, niż nakładanie kolejnych warstw, które wciąż nie dają upragnionego efektu.

Wybierając produkt, warto zwrócić uwagę na jego konsystencję.

Te gęste, bardziej kremowe lakiery hybrydowe zapewniają doskonale równą taflę głębokiego koloru nawet po jednej warstwie!  Dzięki temu nie musisz martwić się o nieestetyczne prześwity. Takie lakiery też zazwyczaj dobrze się poziomują, więc nie będziesz mieć problemów z nałożeniem równej warstwy. Wystarczy, że przed włożeniem do lampy, na chwilę odwrócisz dłoń wnętrzem do góry. Siła grawitacji sprawi, że lakier utworzy idealnie gładką powierzchnię.

Lakier od sprawdzonego producenta powinien mieć tak samo głęboki kolor po 3 tygodniach noszenia, co chwilę po zakończeniu manicuru. Oczywiście latem należy pamiętać o stosowaniu specjalnych topów z filtrami UV, które zabezpieczą kolor przed odbarwianiem. Wiedząc to wszystko, bez obaw możesz kupić swój pierwszy lakier hybrydowy.

artykuł sponsorowany
NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl