Fryzjerstwo to kolejny popularny kierunek w szkołach ZDZ Andrychów, Wadowice, Kęty! To doskonała ofer
Fryzjerstwo to kolejny popularny kierunek w szkołach ZDZ! Zapraszamy!
artykuł sponsorowany

Fryzjerstwo to kolejny popularny kierunek w szkołach ZDZ Andrychów, Wadowice, Kęty! To doskonała oferta dla ósmoklasistów! Zobaczcie szczegóły!

Fryzjerstwo to kierunek z którego jesteśmy bardzo dumni. Przez 10 lat zrobiliśmy ogromny postęp. Program zajęć z Technikum Usług Fryzjerskich wzmacniamy zajęciami z barberingu, czyli kompleksowej stylizacji zarostu męskiego, elementami modelingu , kosmetyki i realizujemy go na bogato wyposażonej pracowni fryzjerskiej.

Na naszej pracowni znajduje się kompletne wyposażenie salonu fryzjerskiego z programami komputerowymi do badania włosów i skóry, z kosmetykami fryzjerskimi najlepszych firm w Polsce. Od kilku lat jesteśmy Mistrzem Polski we fryzjerstwie zdobytym na Mistrzostwach Polski w Poznaniu. W konkursie w Warszawie wygraliśmy z Moskwą i od tej pory z Moskwą współpracujemy. Byliśmy w Moskwie i Moskwa bywa u nas, ale również Ukraina, Czechy, czy Słowacja...

Największym sukcesem naszej szkoły jest zdobycie przez Klaudię Wójcik brązowego medalu na Mistrzostwach Europy w Paryżu i Srebrnego Medalu na Mistrzostwach Świata w Seulu.

Chcecie realizować swoje pasje i zainteresowania, cieszyć się zdobytymi umiejętnościami, współpracować z najlepszymi stylistami w Polsce-zapraszamy do naszej szkoły!!!

W szkole realizujemy również wszystkie szkoły na poziomie Branżowych Szkól I Stopnia.

Śledźcie nasze strony internetowe, a szczególnie naszego Facebooka

Technikum Usług Fryzjerskich, ZAWÓD, MATURA, PASJA !!!

 

Dyrektor szkoły Zofia Wanat

artykuł sponsorowany
NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl