Szkoły wojskowe ZDZ Andrychów, Wadowice, Kęty zapraszają! To doskonała oferta dla ósmoklasistów, t
Szkoły wojskowe ZDZ Andrychów, Wadowice, Kęty zapraszają!
artykuł sponsorowany

Szkoły wojskowe ZDZ Andrychów, Wadowice, Kęty zapraszają! To doskonała oferta dla ósmoklasistów, trzy w jednym: zawód, matura, wojsko! Zapraszamy!

Posłuchajcie pana Pawła Żyglińskiego, nauczyciela klas wojskowych w naszych szkołach, absolwenta klasy wojskowej, Akademii Wychowania Fizycznego, ale również żołnierza Wojsk Obrony Terytorialnej, trenera i zawodnika MMA.

Wypowiedź oparta na ogromnej pasji ale przede wszystkim na własnym doświadczeniu nauki i pracy. Nie ma lepszego świadectwa, jak osobiste doświadczenie i praca z młodzieżą.

Zapraszamy wszystkich, którzy chcą przeżyć największą przygodę swojego życia. Pandemia koronawirusa kiedyś minie i wrócimy do ćwiczeń, surwivali, wrócimy na strzelnice i do jednostek wojskowych, obozów, ale trzeba do nas przyjść !

Drodzy ósmoklasiści, to nie tylko wojsko, to przede wszystkim Technikum Logistyczne, które daje Wam solidne wykształcenie i bardzo atrakcyjny zawód. Duża zajęć języka angielskiego, naukę obsługi magazynów, przygotowanie do obsługi transportu w kraju i poza jego granicami..

Firmy logistyczne i spedycyjne rosną jak po deszczu i potrzebują takich jak Wy - młodych zdolnych pracowników.

Trzy w jednym ZAWÓD, MATURA i WOJSKO. Tylko u nas! Możecie zadzwonić: 33 875 31 22.

Dyrektor szkoły Zofia Wanat.

 

 

artykuł sponsorowany
NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl