Agencja Barmańska Bar de Prix nie osiada na laurach i już niedługo uruchamia show room a także urucha
Już wkrótce otwarcie Centrum Usług weselno-eventowych w Wadowicach oraz show roomu Bar de Prix
artykuł sponsorowany

Agencja Barmańska Bar de Prix nie osiada na laurach i już niedługo uruchamia show room a także uruchamia pierwsze tego typu w naszej okolicy Centrum usług weselno eventowych, gdzie para młoda będzie mogła w niecałe 48 godzin zorganizować niemal 80% wesela!

Miniony rok dla dobrze znanej Państwu Agencji Barmańskiej Bar de Prix działającej na terenie Wadowic oraz najbliższej okolicy współpracującej z niemal każdym obiektem świadczącym usługi gastronomiczne był nie tylko kolejnym rekordowym, ale także bogatym w niesamowite mentalne doświadczenie, m.in: udział w wielu charytatywnych projektach, glownie dla dzieci. Firma zapraszana jest też do realizacji drink barów podczas największych imprez w okolicznych lokalach.

Jak się dowiedzieliśmy, dla Dawida były to jedne z najtrudniejszych pokazów w życiu

Nikogo nie chciałem zawieźć, wyobraźcie sobie te setki par oczu małych dzieciaków, dla których najprostszy przerzut powodował wielkie WOW i to uczucie, kiedy pod wpływem tego wrażenia bagaż doświadczeń z innych występów jakby nie istniał – mówi Dawid Kawłatow.

Firma jednak nie osiada na laurach. Już niedługo czynny będzie dla wszystkich klientów niezwykle klimatyczny show room, w którym potencjalni klienci będą mogli zobaczyć ekspozycję barów, galerie zdjęć, umówić się na podpisanie umów, czy też degustację. Organizowane będą tam również warsztaty barmańskie.

Postawiliśmy na rebranding, w związku z 10 letnim działaniem, który ma na celu wskoczenie na nowy poziom, podkreślenie unikalności usług, odświeżenie strony www, automatyzacje procesów kontaktowania się klientów z naszą firmą – dodaje Dawid Kawłatow.

Show room będzie miał również do zaoferowania spędzanie tematycznych wieczorów w niezwykle miłym klimacie przy pysznych cocktailach

To nie wszystko! W tym miejscu powstanie pierwsza tego typu Centrum usług weselno eventowych, która ma na celu zgromadzenie bazy regionalnych usługodawców branży eventowej oraz wdrożenie systemu synchronizacji wolnych terminów, dzięki czemu potencjalni klienci, głównie młode pary, po zgłoszeniu się do agencji będą mogły w niecałe 48 godzin zorganizować niemal 80% wesela, a także uzyskać możliwość podpisania umów z usługodawcami w ciągu kilku godzin jednego dnia w siedzibie agencji. Będzie to alternatywna usługa, głównie ze względu na niesamowicie niski koszt przygotowania oferty.

Podczas 1,5 rocznego badania rynku zauważyliśmy wiele problemów z jakimi przychodzi zmierzyć się klientom podczas organizacji imprezy, od wyboru jakości usług przez dopasowanie terminów, aż po finalizowanie umów, a przy tym zaobserwowaliśmy sytuację, gdzie mając w okolicy Wadowic bardzo dobrej jakości usługi, klienci wybierają usługodawców często z miejsc oddalonych od 200 do nawet 400 km od Wadowic. Naszym celem jest także dbałość o co najmniej 2 letnią perspektywę działania usługodawców po przez podpisywanie umów. Przy tak ogromnej ilości usługodawców na rynku klienci powinni być świadomi, że chcąc uzyskać najwyższej jakości usługi powinni rezerwować terminy z co najmniej z 2 letnim wyprzedzeniem – dodaje Dawid Kawłatow.

Agencja podejmie się także organizacji spotkań dla młodych par z konsultantami ślubnymi, podczas których wzbogaci się o wiedzę od czego zacząć planowanie np. imprezy weselnej, otrzyma harmonogram działań oraz otrzyma możliwość indywidualnych konsultacji. Na powierzchni blisko 150 m2 organizowane będą również pokazy mody ślubnej, przeglądy zespołów, fotografów, filmowców, zespołów, dekoratorów .

To nowy krok pachnący przyjemnością organizacji imprez każdego typu w naszej okolicy.

Więcej szczegółów na naszym Facebooku, lub telefonicznie: 889 663 878.

artykuł sponsorowany
NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl