Spersonalizowane gadżety wciąż cieszą się niesłabnącą popularnością. Z biegiem czasu zmienia si
zdjęcie: materiały prasowe reklamodawcy.
artykuł sponsorowany

Spersonalizowane gadżety wciąż cieszą się niesłabnącą popularnością. Z biegiem czasu zmienia się jednak ich forma. Jeszcze do niedawna standardem było wręczanie kubków czy poduszek z dedykacją, a teraz najgorętszym trendem są koszulki z nadrukiem. Sprawdzą się jako upominek na każdą okazję, a jedną z nich jest Dzień Ojca. Zobacz, jakie wzory T-shirtów są teraz najmodniejsze!

Gotowy wzór czy własny projekt?

Wybór prezentu na Dzień Ojca może sprawić sporo problemów. To wyjątkowa okazja, dlatego upominek również powinien być niebanalny. Decydując się na wręczenie koszulki dla taty, masz dwie możliwości: postawić na gotowy wzór lub samodzielnie go zaprojektować. Takie usługi realizuje coraz więcej firm, dlatego nie ma problemu ze znalezieniem odpowiedniego wykonawcy. Musisz tylko określić, czy koszulka na Dzień Ojca ma mieć wartość sentymentalną, czy lepszym wariantem będzie wybór t-shirtu ze śmiesznym napisem.

 

Gdzie zamówić koszulkę z okazji Dnia Ojca?

Ważny jest nie tylko wybór projektu, ale także firmy, która zajmie się realizacją zamówienia. Ma to przede wszystkim znaczenie dla jakości powstałej koszulki oraz zadowolenia z efektu. – W naszej firmie są dostępne jedynie koszulki na Dzień Ojca, które zostały wykonane ze 100% bawełny o wysokiej gramaturze – mówi specjalista z MegaKoszulkiNadruk wykonujemy nowoczesną techniką druku, dzięki czemu zachowuje swoją najwyższą jakość nawet po wielu praniach – dodaje. W ofercie znajdziesz zarówno gotowe t-shirty na Dzień Ojca, jak i specjalny kreator do stworzenia swojego autorskiego projektu.

 

Najpopularniejsze koszulki na Dzień Ojca

Koszulka super tata od MegaKoszulki

 

Mimo że dostęp do różnorodnych wzorów jest w zasadzie nieograniczony, niektóre projekty cieszą się niesłabnącą popularnością od lat. Bez wątpienia należy do nich koszulka z okazji Dnia Ojca z napisem „Super tata”. Mimo oszczędnej szaty graficznej, taki t-shirt daje jasny przekaz, że Twój rodzic jest dla Ciebie największym autorytetem.

 

Śmieszna koszulka dla młodego taty

Koszulka dla młodego taty od MegaKoszulki

 

Spersonalizowany t-shirt nie musi być upominkiem jedynie na Dzień Ojca. Równie dobrze sprawdzi się z powodu innych okazji takich jak pierwsze narodziny dziecka.

Jeżeli Twój przyjaciel czy brat właśnie wszedł na drogę rodzicielstwa, możesz mu wręczyć koszulkę dla młodego taty. Nie musisz decydować się na skomplikowany projekt graficzny, gdyż wystarczy t-shirt z krótką sentencją „Świeżo upieczony tata”. Możesz dodatkowo dodać do napisu datę, aby koszulka była formą pamiątki z tak ważnego wydarzenia.

 

Koszulka na Dzień Ojca z zabawnym cytatem

Koszulka dla taty z zabawnym napisem od MegaKoszulki

 

Większość ojców jest znana z dużego poczucia humoru – nawet, gdy jest ono dość specyficzne. Jeżeli Twój tata lubi żartować, możesz wręczyć mu koszulkę z nadrukiem na Dzień Ojca, która podkreśli jego przyjazne usposobienie. Doskonałym przykładem w tym przypadku będzie ta z napisem „Jestem tatą. Jaka jest twoja supermoc?”. Oprócz krótkiej sentencji na koszulce znajduje się także wizerunek superbohatera w formie prostej grafiki.

 

Koszulka na Dzień Ojca – Twój tekst

Jeżeli należysz do kreatywnych osób, warto zdecydować się na opracowanie własnego projektu. W tym celu możesz wykorzystać gotową grafikę i ją dowolnie zmodyfikować lub opracować autorski nadruk. Taka koszulka na Dzień Ojca może zawierać na przykład charakterystyczne powiedzenie Twojego rodzica lub Wasze wspólne zdjęcie opatrzone krótką dedykacją.

artykuł sponsorowany
NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl