Chcesz zrodzić pasję w swoim dziecku bądź rozwinąć w nim pokłady artystycznej energii? A może sam
Soboty z „Co to foto?” w ENGLISH OK
artykuł sponsorowany

Chcesz zrodzić pasję w swoim dziecku bądź rozwinąć w nim pokłady artystycznej energii? A może sam chcesz zgłębić tajniki fotografii? Postaw na kurs fotografii dla dzieci, młodzieży i dorosłych „Co to foto?”, który za sprawą harmonijnej kompozycji bogactwa wiedzy oraz ćwiczeń praktycznych, pozwala poznać tajniki fotografii od podszewki. Teraz kurs dostępny jest w soboty!

Wiemy, jak ważny jest wieloaspektowy rozwój dzieci i młodzieży, dlatego też Centrum Języka Angielskiego ENGLISH OK! z Wadowic kontynuuje cieszący się popularnością kurs fotografii, jakiego do tej pory nie było. Z jego pomocą młodzi adepci sztuki robienia zdjęć zgłębią teorię oraz opanują obsługę sprzętu fotograficznego. Stworzony przez nas kurs „Co to foto?” jest dostępny nie tylko dla dzieci i młodzieży, ale także dla dorosłych. Tę zupełną nowość na lokalnym rynku edukacyjnym oferujemy każdemu, kto chce tworzyć coraz lepsze i wyjątkowe zdjęcia.

„Co to foto?” to cykl spotkań, z których każde pozwoli krok po kroku poznać podstawy wykonywania coraz lepszych fotografii. Kursanci będą mieli okazję dowiedzieć się jak dobierać idealne światło, jak komponować kadr oraz w jaki sposób wyeksponować określone elementy na zdjęciach. Umiejętności tworzenia sztuki obrazu jak pejzaż, portret czy reportaż staną się dla uczestników wspaniałą inspiracją do kreowania wyjątkowych fotografii, a przy okazji wydobędą ich wrażliwość na piękno otaczającego świata. Po zajęciach kursanci otrzymają również ćwiczenia do wykonania w domu, dzięki którym będą mogli utrwalić swoją wiedzę i zdobyte umiejętności. To jednak nie wszystko! Porozmawiamy też o wielu bardzo zaawansowanych rzeczach, takich jak retusz czy kalibracja sprzętu.

Kurs fotografii cyfrowej „Co to foto?” przygotowany został z myślą o osobach w każdym wieku, dlatego przekaz szkolenia jest dostosowany do ich możliwości i potrzeb. Na zajęcia zapraszamy wszystkich, którzy pragną wkroczyć w świat fotografii, ale również lubią świetnie się bawić.

Więcej informacji o kursie dla dzieci i młodzieży znajduje się pod tym adresem.

 

CENTRUM JĘZYKA ANGIELSKIEGO ENGLISH OK!
34-100 Wadowice
ul. Krakowska 30
tel. 535 829 977
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.englishok.com.pl
Facebook: @englishokwadowice

artykuł sponsorowany
NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl