Początek roku szkolnego już za nami. To dobry czas, aby pomyśleć o nauczaniu dodatkowym. Uczniowie do
Udany powrót do szkoły z ENGLISH OK!
artykuł sponsorowany

Początek roku szkolnego już za nami. To dobry czas, aby pomyśleć o nauczaniu dodatkowym. Uczniowie doskonalą swoją wiedzę poza szkołą, by dobrze zdać egzaminy oraz po to, aby nabyte umiejętności wykorzystywać w życiu codziennym.

Zachęcamy do skorzystania z oferty edukacyjnej CENTRUM JĘZYKA ANGIELSKIEGO ENGLISH OK!, które oferuje zajęcia z języka angielskiego w grupach lub indywidualne. W naszej szkole dostępne są także indywidualne korepetycje z matematyki. Co więcej – organizujemy zajęcia dla osób chcących zdawać egzamin Cambridge English Qualifications. Współpraca z lektorami umożliwi rzetelne przygotowanie słuchaczy do tego oraz innych kursów lub egzaminów.

Zajęcia w ENGLISH OK! są prowadzone przez wykwalifikowane osoby z wykształceniem kierunkowym w ciekawy sposób oraz w miłej atmosferze. ENGLISH OK! proponując zajęcia grupowe, kładzie nacisk na efektywność nauczania, stąd grupy kursantów tworzymy najczęściej maksymalnie z 4-6 osób.

ENGLISH OK! to również kursy dla dorosłych, najczęściej w formie indywidualnie dopasowanych do potrzeb zajęć. Wyjeżdżasz za granicę? A może język obcy potrzebny Ci jest w pracy? Nie zwlekaj! Przyjdź do nas i wybierz odpowiedni kurs dla siebie.

Serdecznie zapraszamy do korzystania z kształcenia dodatkowego w naszej szkole. Zapisy na zajęcia trwają cały rok.

CENTRUM JĘZYKA ANGIELSKIEGO ENGLISH OK!
34-100 Wadowice
ul. Krakowska 30
tel. 535 829 977
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.englishok.com.pl
www.pl-pl.facebook.com/englishokwadowice

 

artykuł sponsorowany
NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl