Mnogość ofert kredytowych dostępnych w bankach może przyprawić o zawrót głowy. Decydując się na
Kredyt w Santander Consumer Banku – poznaj 3 istotne cechy tej usługi finansowej
artykuł sponsorowany

Mnogość ofert kredytowych dostępnych w bankach może przyprawić o zawrót głowy. Decydując się na wzięcie pożyczki zazwyczaj musimy przejrzeć co najmniej kilka różnych ofert, aby móc zdecydować co naprawdę jest nam potrzebne. Dla ułatwienia tego zadania, przedstawiamy trzy najważniejsze cechy kredytu w Santander Consumer Banku – banku od kredytów. Zobacz na co możesz liczyć, biorąc pożyczkę właśnie tam!

Wygoda – weź kredyt tak jak lubisz

Jesteś młodą mamą i nie masz możliwości, aby wybrać się do oddziału banku? A może pracujesz w tych samych godzinach? To żadna przeszkoda – kredyt w Santander Consumer Banku możesz otrzymać na kilka alternatywnych sposobów. Wystarczy wypełnić dostępny na stronie internetowej formularz i poczekać na kontakt ze strony pracowników banku.

Nie jesteś pewien, którą ofertę wybrać? Zadzwoń na infolinię – pracujący tam konsultanci, szczegółowo omówią z Tobą wszystkie dostępne oferty kredytów gotówkowych i pomogą wybrać odpowiedni.

Bezpieczeństwo – stałe oprocentowanie

Podpisując umowę kredytową, dobrze jest zwrócić uwagę na kwestie oprocentowania. Ważna jest nie tylko jego wysokość, ale również to, czy umawiamy się z bankiem na oprocentowanie stałe, czy zmienne. W przypadku tego drugiego, wszystko zależy od stóp procentowych ustalanych przez NBP. Jeżeli zostaną obniżone – możemy na tym skorzystać, bo wtedy też zmniejszy się oprocentowanie naszego kredytu gotówkowego. Gorzej, jeżeli w związku z sytuacją na rynku finansowym zostaną one podniesione – wtedy za odsetki zapłacimy więcej.

Z uwagi na to ryzyko, o wiele bezpieczniejszą wydaje się opcja produktu ze stałym oprocentowaniem. W Santander Consumer Banku tak właśnie jest – odsetki zawsze są liczone według stałego oprocentowania, ustalonego w momencie podpisywania umowy.

Bonus – premia za polecenie

Czy na pożyczce można zarobić? W Santander Consumer Banku jest to możliwe. Z myślą o zadowolonych kredytobiorcach, którzy chcieliby polecić nasze usługi swoim znajomym, stworzyliśmy program poleceń Kolega – Koledze. Jeżeli podarujesz specjalny kupon bądź kod poleceń bliskiej osobie zainteresowanej naszą ofertą, a ona posługując się nim podpisze umowę kredytową, możesz zyskać nawet do 700 złotych dodatkowej premii.

Jak widzisz, kredyt w Santander Consumer Banku niesie ze sobą wiele korzyści: oferujemy wygodne i mało uciążliwe procedury ubiegania się o pożyczkę. Co więcej, gwarantujemy bezpieczeństwo finansowe dzięki stałym stopom procentowym – dzięki temu otrzymujesz pewność, że nie będziesz spłacał więcej niż ustaliłeś przy podpisywaniu umowy. Jako zadowolony klient naszego banku, możesz również wziąć udział w atrakcyjnym programie poleceń i zyskać dodatkowe fundusze na dowolny cel.

artykuł sponsorowany
NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl