Każdy z nas marzy o domku letniskowym z prawdziwego zdarzenia - solidnym, zapewniającym optymalne warun
Niesamowite domki letniskowe - wywiad z dyrektorem firmy Eko Architektura
artykuł sponsorowany

Każdy z nas marzy o domku letniskowym z prawdziwego zdarzenia - solidnym, zapewniającym optymalne warunki do relaksu. To nie wszystko. Wnętrze powinno zachęcać ciekawym designem, a taras umożliwiać wypoczynek na łonie natury. Układamy w głowie projekty, pomysły, wizje naszej oazy spokoju. To wszystko stało się możliwe do zrealizowania, dzięki ofercie producenta domków Eko Architektura! Na pytania odpowiada Przemysław Balcewicz, dyrektor firmy. 

Jedyna taka oferta na rynku, czyli domki letniskowe marzeń

Panie Dyrektorze, spełniacie marzenia klientów. Jak się to wszystko odbywa? 

Nasz sukces i obecną pozycję lidera rynku zawdzięczamy w dużej mierze postawie prokonsumenckiej. Klient może dostarczyć nam własny projekt domku, który chętnie urzeczywistnimy. Oczywiście wszelkie projekty konsultowane są z naszą wyspecjalizowaną kadrą architektów i projektantów wnętrz. Drugą opcją, bardzo często wybieraną przez klientów, jest wspólne projektowanie. Po przedstawieniu zarysu oczekiwań klient wraz z ekipą profesjonalistów rozpoczynają tworzenie projektu! Dostępne są także gotowe domki letniskowe. Ta opcja często odpowiada klientom w 100 %. Zdarzają się jednak sytuacje, gdy jesteśmy proszeni o wprowadzenie kilku zmian i nie mamy z tym problemu. Takim spełnieniem marzeń jest także krótki czas produkcji naszych domków oraz łatwość ich montażu. Produkcja zajmuje nam zazwyczaj nie więcej niż 6 tygodni. Warto podkreślić, że nasze domki to nie są zwykłe domki letniskowe. To komfortowe budynki o różnym metrażu! Powierzchnia niektórych z nich przekracza nawet 100 m². Najchętniej spędzałoby się w takim miejscu każdy wolny dzień. W naszej ofercie znaleźć można domki całoroczne, domki letniskowe jednopoziomowe, domki dwupiętrowe, domki z poddaszem. Produkujemy także sauny, altany i garaże. 

Co jeszcze Was wyróżnia? Jest tego chyba sporo...

Rzeczywiście! Staramy się, aby nasze oferta była wyjątkowa. Przede wszystkim, nasze domki letniskowe są bardzo solidne. Istnieje także możliwość ich docieplenia. Jako jedyni oferujemy okna z szybami zespolonymi, jakościowe materiały uszczelniające i osprzęt w standardzie. Dodatkowo wprowadziliśmy system monitorowania cen konkurencji. Dzięki temu, zawsze mamy pewność, że nasza oferta jest najbardziej opłacalną na rynku. Jeśli potencjalny klient spotka się z ofertą bardziej atrakcyjną, może nas o tym poinformować, a my zmienimy ceny! Innymi słowy w standardzie oferujemy to, co zazwyczaj dostępne jest tylko w ramach usług premium. Oprócz tego o zadowolenie klientów dba nasz dział jakości i dział logistyki. 

Drewno - ekologiczny i zdrowy materiał budowlany 

Dlaczego postawił Pan na drewno?

Drewno ma wiele zalet. To materiał:

  • ekologiczny
  • termoizolacyjny
  • prozdrowotny
  • uniwersalny
  • wytrzymały
  • estetyczny

O estetyce drewna chyba nie trzeba mówić. To surowiec niezwykle majestatyczny. Istnieją jednak inne kwestie, o których większość ludzi nie wie. Chociażby, drewno ma właściwości elektrostatyczne. Dzięki temu kurz i inne alergeny szybciej opadają w dół. Ponadto do produkcji naszych domków używamy jakościowych drzew iglastych z rejonów północnych. Wilgotność drewna jest odpowiednia, a poziom wytrzymałości na najwyższym poziomie. Powietrze w pomieszczeniu nigdy nie jest za suche lub zbyt wilgotne, a wszystko dzięki właściwościom drewna. Dodatkową zaletą jest codzienna aromaterapia olejkami eterycznymi wydzielanymi przez drewno. Warto też wspomnieć, że produkcja domków z drewna jest niezwykle energooszczędna. 

Czy domki objęte są gwarancją?

Oczywiście! Gwarancja wynosi 5 lat w przypadku otwartych elementów drewnianych i 10 lat, jeśli chodzi o drewniane części konstrukcyjne. Dokładamy wszelkich starań, by sytuacje roszczeń nie miały miejsca. Jednak w przypadku, gdy klient zauważy wadę jak najbardziej może skorzystać z prawa gwarancji.  W takim wypadku wszelkie wadliwe elementy zostaną wymienione. Ważne jest, aby pamiętać o zachowaniu dokumentacji dołączonej do towaru. Udostępniamy klientom instrukcję dotyczącą procedury reklamacji, by każdy mógł z tego prawa skorzystać bezproblemowo. Oprócz tego, oferujemy pomoc w przypadku zaniedbań ze strony firmy przewozowej. Jeśli więc podczas transportu dojdzie do uszkodzenia przewożonych elementów, warto skontaktować się zarówno z przewoźnikiem, jak też z nami. 

artykuł sponsorowany
NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl