Przed nami wakacje. Jeśli chcesz wykorzystać wolny czas na podniesienie swoich umiejętności językowy
Lato w ENGLISH OK!
artykuł sponsorowany

Przed nami wakacje. Jeśli chcesz wykorzystać wolny czas na podniesienie swoich umiejętności językowych lub skorzystać z innych kursów, to mamy dla Ciebie ofertę specjalną.

Wakacje to czas, na który wszyscy czekają z niecierpliwością. My także, ponieważ możemy wtedy zaproponować intensywny kurs języka angielskiego nie tylko dla osób planujących wakacyjny wyjazd, ale także dla tych, którzy właśnie w tym czasie postanowią poduczyć się języka angielskiego, korzystając z większej ilości wolnego czasu. Kurs taki przyda się nie tylko w trakcie wakacyjnych eskapad, ale także osobom planującym wyjazd do pracy.

Kurs wakacyjny kierowany jest do młodzieży, dorosłych, a także seniorów chcących poszerzyć swoje umiejętności językowe. Autorski program kursu dostosowany jest do potrzeb każdego kursanta.

Ponadto w trakcie okresu wakacyjnego dostępne są inne kursy językowe. Jednym z nich jest kurs przygotowawczy do egzaminów Cambridge English Qualifications (FCE, CAE, CPE i innych). Jesteśmy partnerem British Council w programie Addvantage.

Jak zawsze w okresie przerwy wakacyjnej oferujemy kursy poprawkowe i kursy wyrównawcze. Dostępne są także indywidualne korepetycje z matematyki.

Więcej informacji o kursach wakacyjnych znajduje się tutaj.

Nowością w tym roku są Wakacyjne warsztaty językowo-artystyczne w ENGLISH OK! To doskonała okazja do aktywizacji językowej podczas zajęć plastycznych z dużą ilością gier i zabaw. Oprócz rozwoju językowego rozwijamy też umiejętności artystyczne, pobudzamy do myślenia i uwrażliwiamy na piękno. Zajęcia warsztatowe przeznaczone są dla dzieci w wieku szkolnym. Więcej informacji o Wakacyjnych warsztatach językowo-artystycznych można znaleźć na tej stronie.

W te wakacje nie zapominamy także o najmłodszych. Specjalnie dla nich przygotowaliśmy Angielskie gadu-gadu. Są to nowoczesne zajęcia aktywizujące z języka angielskiego dla najmłodszych, na które zapraszamy dzieci w wieku 4 i 5 lat. Skupiamy się na nauce języka angielskiego poprzez zabawę oraz rozwijanie umiejętności manualnych. Nie zabraknie też ruchu, tańców, śpiewów i gier. Dzięki różnorodnym technikom w trakcie zabawy oraz warsztatów plastycznych dzieci rozpoczynają swoją przygodę z językiem angielskim. Szczegółowy harmonogram Angielskiego gadu-gadu znajduje się tutaj.

Już wkrótce startuje cieszący się dużym zainteresowaniem kurs fotografii Co to foto? Kurs ten występuje w dwóch odmianach — dla dzieci i młodzieży oraz dla dorosłych. Wszelkie informacje dotyczące tych kursów znajdują się na odpowiednich stronach kursu dziecięco-młodzieżowego i dla dorosłych.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty wakacyjnej w ENGLISH OK!

CENTRUM JĘZYKA ANGIELSKIEGO ENGLISH OK!
34-100 Wadowice
ul. Krakowska 30
tel. 535 829 977
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.englishok.com.pl
Facebook: @englishokwadowice

artykuł sponsorowany
NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl