Już w najbliższy czwartek (9.05) w Wadowicach zostanie uruchomiona nowa foodtruckowa lodziarnia serwuj
Niezwykłe lody tajskie w centrum Wadowic! Otwarcie nowej lodziarni Thai & Roll
artykuł sponsorowany

Już w najbliższy czwartek (9.05) w Wadowicach zostanie uruchomiona nowa foodtruckowa lodziarnia serwująca lody tajskie. Thai & Roll mieści się w centrum miasta zaledwie 50 metrów od placu Jana Pawła II na rogu ulicy Trybunalskiej oraz Żwirki i Wigury.

Lody tajskie wyróżnia kształt i sposób przygotowania. Przyrządzane są na oczach klientów, więc każdy może zobaczyć jak powstaje zamówiona przez niego porcja. Mają niekonwencjonalny kształt efektownych ruloników podawanych w kubeczkach.

Na początku na zmrożoną patelnię wylewa się mleko i śmietankę stanowiące bazę lodów. Do niej trafiają kolejne składniki oraz dodatki, zgodnie z życzeniem klientów. Następnie ręcznie przy pomocy specjalnych szpachelek spaja się wszystkie składniki, a powstałą masę roluje w odpowiedni kształt i podaje w kubeczku wraz z wybraną posypką. Cały proces zajmuje zaledwie kilka minut. Thai & Roll oferuje także Bąbel Wafle - czyli lody tajskie w gofrze bąbelkowym.

Klienci mają do wyboru cztery bazy (śmietankowa, czekoladowa, kawowa oraz czarny węgielek), aż 20 smaków głównych, 18 dekoracji oraz kilka sosów do wyboru. Smaki można dowolnie łączyć, tworząc swoją ulubioną kompozycję!

Odwiedź nas na Facebooku!

 

artykuł sponsorowany
NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl