W Certyfikowanym Centrum Dietetycznym Naturhouse w Wadowicach można skorzystać z pomocy dietetyka, któ
Centrum Dietetyczne Naturhouse Wadowice -  nr 1 w odchudzaniu w powiecie wadowickim! [WIDEO]
artykuł sponsorowany

W Certyfikowanym Centrum Dietetycznym Naturhouse w Wadowicach można skorzystać z pomocy dietetyka, który udzieli specjalistycznych konsultacji, przeprowadzi dokładne pomiary ciała i dobierze plan diety dopasowany do indywidualnych potrzeb organizmu.

Kto może skorzystać z pomocy Naturhouse?

Centrum Dietetyczne w Wadowicach jest ekspertem w dziedzinie dietetyki i reedukacji żywieniowej. Oferta punktu skierowana jest do osób zmagających się z nadwagą i otyłością, a także do wszystkich, którzy chcieliby zmienić swoje dotychczasowe nawyki żywieniowe na zdrowsze. Ekspert dietetyki Natalia Grabińska z Naturhouse Wadowice pomagają osobom, które z rożnych powodów nie są zadowolone ze swojej figury – kobietom po ciąży lub w trakcie menopauzy, mężczyznom z tzw. brzuszkiem, osobom prowadzącym stresujący tryb życia, jak również nastolatkom, u których problemy z wagą występują coraz częściej.

Bezpieczne odchudzanie pod okiem dietetyka

Tym, co wyróżnia Naturhouse w Wadowicach to indywidualne podejście do kuracji odchudzających. - Podczas pierwszej wizyty w naszym Centrum, dietetyk przeprowadza dokładny wywiad oraz specjalistyczne pomiary ciała. Dopiero na tej podstawie dobiera indywidualny plan dietetyczny wraz z suplementacją, dopasowane do potrzeb danej osoby. Taka dieta uwzględnia nasz stan zdrowia, przebyte choroby i styl życia, dzięki czemu jest łatwa i przyjemna w stosowaniu – mówi Natalia Grabińska, dietetyk z Centrum Naturhouse w Wadowicach. Następnie na cotygodniowych wizytach specjalista sprawdza przebieg kuracji, udziela wskazówek i motywuje do dalszej pracy. -Pomoc dietetyka obejmuje również czas po zakończeniu diety, kiedy niezbędne jest utrzymanie nowej wagi i uniknięcie efektu jo-jo- dodaje dietetyk Naturhouse.

Orły Medycyny 2018 – JEDYNI W WADOWICACH

Centrum Dietetyczne Naturhouse w Wadowicach  zostało laureatem konkursu ORŁY MEDYCYNY 2018  - to prestiżowa nagroda, którą mogą się pochwalić jedynie najlepsze placówki oraz lekarze. Nagroda przyznawana jest na podstawie ocen wystawionych przez pacjentów. To tylko dzięki samym sukcesom które odnoszą nasi podopieczni, jako jedyni w Wadowicach mogliśmy dostąpić tego zaszczytu!

Chcesz wiedzieć więcej jak ma wyglądać efektywna kuracja? Koniecznie zapisz się na wizytę w placówce Naturhouse Wadowice już dziś! Pierwsza konsultacja z doświadczonym dietetykiem jest całkowicie darmowa, zatem… nie masz nic do stracenia! Tylko z nami osiągniesz swój wymarzony cel – zaufało nam już tysiące mieszkańców powiatu wadowickiego !

Certyfikowane Centrum Dietetyczne Naturhouse znajduje się w Wadowicach, przy Alei M.B. Fatimskiej 31 (50m od dawnej placówki). Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu pod nowym numerem telefonu 736 093 908

Godziny otwarcia:

Poniedziałek: 9:00 - 19:00

Wtorek: 12:00 - 21:00

Środa: 7:00 - 16:00

Czwartek: 12:00 - 21:00

Piątek: 7:00 – 16:00

Sobota: 9:00 – 13:00  (co drugi tydzień)

Nie zapomnij polubić nas na FACEBOOKU, gdzie dodajemy wiele dietetycznych ciekawostek, metamorfoz naszych podopiecznych oraz organizujemy prawdziwe konkursy z fantastycznymi nagrodami:

Naturhouse Wadowice - https://www.facebook.com/NaturhouseWadowice

 

artykuł sponsorowany
NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl