Zapraszamy na występ Kabaretu „Jurki", który odbędzie się 22 marca o godzinie 19:00 w Wadowickim Ce
Kabaret JURKI w Wadowickim Centrum Kultury. Kup bilet!
artykuł sponsorowany

Zapraszamy na występ Kabaretu „Jurki", który odbędzie się 22 marca o godzinie 19:00 w Wadowickim Centrum Kultury. Bilety w cenie 50 złotych do nabycia w WCK oraz na stronie internetowej www.biletynakabarety.pl.

Kabaret Jurki pochodzi z Zielonej Góry. Od 1994 roku bawi publiczność. W skład kabaretu wchodzą: Agnieszka Marylka Litwin, Wojtek Kamiński, Przemysław Sasza Żejmo i Marek Litwin – 4 indywidualności sceniczne. Artyści kabaretowi potrafią doskonale nawiązać kontakt z publicznością. Ich programy są dynamiczne, zabawne, z treścią i dużą ilością improwizacji.

O programie Last Minute. Żyjemy w biegu, na huśtawce, na krawędzi, na kredyt, wszystko odkładamy na ostatnią chwilę, albo kręcimy się w kółko jak bąki na pleckach i nie możemy ruszyć z miejsca. A życie nie będzie na nas czekać, a marzenia same się nie spełnią. Nie czekajmy do ostatniej chwili, metronom nie śpi ... tik tak tik tak tik tak....

Występ Kabaretu „Jurki" odbędzie się 22 marca o godzinie 19:00 w Wadowickim Centrum Kultury. Bilety w cenie 50 złotych do nabycia w WCK oraz na stronie internetowej www.biletynakabarety.pl.

Organizatorem wydarzenia jest  Awangarda Event&Marketing.

artykuł sponsorowany
NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl