Restauracja Pizza Prima jako jedyna w Wadowicach oferuje dodatkowe menu obiadowe opracowane przez dietety
Jedyna w Wadowicach pizzeria z menu dietetycznym!
artykuł sponsorowany

Restauracja Pizza Prima jako jedyna w Wadowicach oferuje dodatkowe menu obiadowe opracowane przez dietetyka z Centrum Dietetycznego Projekt Zdrowie, najlepszego specjalisty w branży dietetycznej w powiecie wadowickim! To świetna propozycja dla tych, którzy zdrowo się odżywiają i nie mają czasu na przygotowanie posiłków.

HIT -MENU DIETETYCZNE!!!

Początek roku to najlepszy czas na wprowadzenie zmian do naszego życia.  Zachęcamy Was do  poważnej rewolucji- rzecz jasna żywieniowej. Często jest tak, że liczymy na to, że nowa cyfra na liczniku spowoduje zastrzyk energii, dzięki której zrobimy coś ze swoim życiem. Wykorzystajcie więc początek roku do zadbania o swoje zdrowie i zredukowania swojej wagi do właściwego poziomu. Zima rozgościła się w pełni, ale do wakacji zostało już tylko pół roku.

Wychodzimy naprzeciw wszystkim, którzy zdrowo się odżywiają i pragną zrzucić zbędne kilogramy.

...DLATEGO JAKO JEDYNI W WADOWICACH...

Od tego tygodnia w Restauracji Pizza Prima dodajemy do naszego menu dodatkowe menu obiadowe opracowane przez dietetyka z Centrum Dietetycznego Projekt Zdrowie, najlepszego specjalisty w branży dietetycznej w powiecie wadowickim!

W każdym tygodniu będziemy udostępniać na naszym profilu Facebook’owym oraz w naszej restauracji menu tygodniowe (zupa, danie obiadowe, koktajl) przyrządzone ściśle wg zaleceń dietetyka wraz z tabelą wartości odżywczych.

Przygotowanie dietetycznego obiadu pochłania wiele czasu i utrudnia osobom pracującym przestrzegania zalecanej diety - dlatego PIZZA PRIMA oraz PROJEKT ZDROWIE zachęcają do skorzystania z naszej oferty.

Nasze dania będziecie Państwo mogli zakupić "na miejscu" jak również wybrać opcję "z dowozem" pod wskazany adres. Możliwa jest również opcja "tygodniowego abonamentu".

Jednocześnie zachęcamy do skorzystania z konsultacji w Centrum Dietetycznym PROJEKT ZDROWIE w Wadowicach, gdzie dietetyk ułoży dla Państwa indywidulany jadłospis, w który będziecie Państwo mogli wkomponować przyrządzane przez nas dania.

Nasza restauracja Pizza Prima mieści się na ul. Lwowskiej 8 (na rogu przy wjeździe na al. M. B. Fatimskiej). Nasz nr kontaktowy to 575 659 779- możliwość sprawdzenia dania dnia oraz zamówienia opcji z dowozem.

Godziny otwarcia :

Poniedziałek-piątek: 10:00-22:00

Sobota: 11:00-23:00

Niedziela: 11:00-22:00

Nie zapomnijcie polubić i zaobserwować naszego profilu na Facebook, gdzie na bieżąco będziecie mogli Państwo sprawdzić aktualne menu: https://www.facebook.com/pizzeriawadowice/

Centrum Dietetyczne Projekt Zdrowie mieści się w Wadowicach

przy al. M. B. Fatimskiej 33

Godziny otwarcia:

poniedziałek 12-20

wtorek 12-20

środa 11-19

czwartek 6-14

piątek 11:30-19:30

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia strony wadowice.projektzdrowie.info oraz profilu na Facebook’u facebook.com/projektzdrowiewadowice lub do bezpośredniego kontaktu pod nr telefonu 698 781 991 lub 33 444 67 54.

Serdecznie zapraszamy i życzymy wam samych sukcesów w Nowym 2019 Roku!
artykuł sponsorowany
NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl