Chcesz zrodzić w sobie pasję bądź rozwinąć pokłady artystycznej energii? Postaw na kurs fotografii
Ferie z ''Co to foto?''
artykuł sponsorowany

Chcesz zrodzić w sobie pasję bądź rozwinąć pokłady artystycznej energii? Postaw na kurs fotografii „Co to foto?”, który za sprawą harmonijnej kompozycji bogactwa wiedzy oraz ćwiczeń praktycznych, pozwala poznać tajniki fotografii od podszewki.

Za nami okres świąteczny. Być może część z Państwa wśród prezentów odnalazła wyczekiwany aparat fotograficzny, a nowy rok nakłonił do rozwoju artystycznej pasji, jednak barierą okazał się ogrom wiedzy, jaką na początku trzeba przyswoić.

To właśnie dlatego Centrum Języka Angielskiego ENGLISH OK! z Wadowic, oferuje na ferie cieszący się popularnością kurs fotografii, jakiego do tej pory nie było. Z jego pomocą każdy adept sztuki robienia zdjęć zgłębi teorię oraz opanuje obsługę sprzętu fotograficznego, a wszystko to pozwoli tworzyć coraz lepsze zdjęcia.

„Co to foto?” to kurs, który obejmuje 3 półtoragodzinne spotkania, z których każde pozwoli krok po kroku poznać podstawy wykonywania coraz lepszych fotografii. Kursanci będą mieli okazję dowiedzieć się jak dobierać idealne światło, jak komponować kadr oraz w jaki sposób wyeksponować określone elementy na zdjęciach. Umiejętności tworzenia sztuki obrazu jak pejzaż, portret czy reportaż staną się dla uczestników wspaniałą inspiracją do tworzenia wyjątkowych fotografii, a przy okazji wydobędą ich wrażliwość na piękno otaczającego nas świata. Po zajęciach kursanci otrzymają również ćwiczenia do wykonania w domu, dzięki którym będą mogli utrwalić swoją wiedzę i zdobyte umiejętności.

Kurs fotografii cyfrowej „Co to foto?” przygotowany został z myślą o osobach w każdym wieku. Na zajęcia zapraszamy wszystkich, którzy pragną wkroczyć w świat fotografii, ale również lubią świetnie się bawić.

Uczestnicy na zajęcia powinni przynieść własny aparat z naładowanym akumulatorem oraz, w razie potrzeby, ładowarkę. Posiadanie dodatkowych obiektywów lub innych akcesoriów fotograficznych także będzie atutem – na kursie powiemy jak z nich poprawnie korzystać. Program kursu obejmuje szeroki zakres wiedzy. Od kwestii zupełnie podstawowych dotyczących obsługi aparatu i jego funkcji, po zagadnienia zaawansowane takie jak zarządzanie barwą w obiegu pracy fotograficznej. Przy dobrych warunkach pogodowych część zajęć może odbywać się w plenerze. Zajęcia odbywać się będą w małych grupach, maksymalnie 4-osobowych. Dostępna jest także opcja kursu indywidualnego.

Więcej informacji o kursie znajduje się pod tym adresem.

 

CENTRUM JĘZYKA ANGIELSKIEGO ENGLISH OK!
34-100 Wadowice
ul. Krakowska 30
tel. 535 829 977
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.englishok.com.pl
www.pl-pl.facebook.com/englishokwadowice

artykuł sponsorowany
NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl