Klimatyczne wnętrza podziemi zabytkowej kamienicy przy Placu Jana Pawła II 8 w Wadowicach znów wypełn
Piwnica przy Jagiellońskiej znów zatętni życiem!
artykuł sponsorowany

Klimatyczne wnętrza podziemi zabytkowej kamienicy przy Placu Jana Pawła II 8 w Wadowicach znów wypełnią się aromatem potraw i dobrym smakiem. Już wkrótce, w piątek 19 października swoje podwoje otworzy tutaj Restauracja Jagiellońska.

Jak twierdzą właściciele, lokal swą nazwę zawdzięcza ulicy, z której prowadzi główne wejście. Jednakże historyczne miejsce w domu Jerzego Klugera zobowiązuje do zapewnienia Gościom historycznych wrażeń smakowych.

Szef kuchni Marcin Skrzypczyk szykuje kuszące niespodzianki, które rozbudzą zmysły najbardziej wytrawnych smakoszy. W specjalnie na tę okazję przygotowanym menu pojawi się śródziemnomorska zupa rybna z pomarańczą i szafranem, marynowany łosoś gravlax, wykwintna kaczka confit czy też policzki wołowe po burgundzku. W karcie nie zabraknie jednak dań, których oryginalna propozycja podania skrywa tradycyjny polski smak, jak np. rosół z wędzoną piersią kurczaka, pierogi z karpiem albo uwielbiany przez wszystkich tradycyjny kotlet schabowy podawany z kostką.

Bar natomiast kusi autorskimi drinkami według konceptu Bar de Prix, których można będzie popróbować w piątkowy wieczór i sączyć do białego rana... Pobyt w Jagiellońskiej tego wieczoru umili Gościom występ utalentowanego duetu Lena Czechowicz & Filip Nowakowski. Koncert rozpocznie się ok. godz. 19:00. Nie zapomniano też o powitalnej lampce szampana dla każdego.

Rezerwacji stolików można dokonywać codziennie pod nr tel. 33 5000 333 lub 33 877 59 45.

Restauracja Jagiellońska w Wadowicach zaprasza wszystkich złaknionych nowych wrażeń kulinarnych do smakowania wyjątkowych potraw w miłej atmosferze oraz ... z rabatem 20% na wszystkie dania z karty przez cały weekend od 19 do 21 października!

artykuł sponsorowany
NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl