Zadbaj o zdrowie swoje i bliskich! Skonsultuj swoje nawyki żywieniowe z naszym specjalistą. Możesz zg
Ogłaszamy październik miesiącem profilaktyki nadwagi. Miej odwagę pożegnać nadwagę!
artykuł sponsorowany

Zadbaj o zdrowie swoje i bliskich! Skonsultuj swoje nawyki żywieniowe z naszym specjalistą. Możesz zgłosić się do najbliższej placówki w Wadowicach. Nasza dietetyk przez cały miesiąc udziela konsultacji profilaktycznych.

Ile razy mówiłeś sobie "chcę schudnąć, to już postanowione", ale i tak nie udawało Ci się zacząć lub kontynuować diety? W przypadku odchudzania bardzo ważne jest nasze nastawienie i odpowiednie rozpoczęcie nowego stylu życia. Zobacz, jak schudnąć, aby było to naprawdę skuteczne! Nie mów „chcę schudnąć" tylko działaj – sprawdź od czego zacząć.

"Chcę schudnąć" czy "Chcę zmienić swoje życie"?

Bardzo często rozumiemy odchudzanie w sposób zbyt płytki - tymczasem postanowienie "chcę schudnąć" powinno oznaczać, że chcemy dokonać gruntownych zmian w swoim życiu. Odpowiedzialne odchudzanie to nie tylko dążenie do tego, by mieścić się w ubrania w mniejszym rozmiarze, ale także postanowienie, że odtąd będziemy dbać o swoje zdrowie i traktować nasze ciało z szacunkiem, na jaki zasługuje.

Określ dokładnie swoje cele

Ile dokładnie chciałbyś schudnąć? Czy zależy Ci raczej na utracie kilogramów, zmniejszeniu obwodu ud i bioder, czy może Twoim głównym problemem jest cellulit, który przez wiele lat wydawał się "nie do ruszenia"? Określenie celów jest jednym z najważniejszych elementów odchudzania - wiedząc, do czego dążysz, masz szansę to osiągnąć i... możesz na bieżąco "monitorować" rezultaty swojej diety!

 

Dbaj o smak i estetykę posiłków

Kiedy zaczynamy się odchudzać, często wydaje nam się, że nasze posiłki będą smakiem i konsystencją przypominały papier lub kaszę dla dzieci. Tymczasem bycie na diecie może być początkiem nowej, kulinarnej przygody - ważne jest to, aby otworzyć się na nowe smaki, przepisy i doznania estetyczne. W Internecie nie brak jest portali, blogów czy filmów poświęconych zdrowemu gotowaniu - nie musisz zatem martwić się o to, że zabraknie Ci pomysłów... jeśli tylko będziesz chciał nieustannie szukać nowych!

Przygotuj plan na chwile pokus

Wiele diet kończy się w momencie, gdy... poczujemy zapach kebaba lub zapiekanek, albo też nasza babcia zaproponuje nam pyszną i niezwykle kaloryczną szarlotkę. Zastanów się więc wcześniej, co zrobisz, gdy zaczniesz odczuwać pokusę  - może sięgniesz po zdrową przekąskę, napijesz się wody albo... przeczytasz, ile niezdrowych substancji zawartych jest w gotowych słodyczach lub fast-foodach? Dzięki temu mogą one wydać Ci się znacznie mniej kuszące!

 

"Załatw" sobie wsparcie

Nasze babcie zwykle nie widzą powodów, byśmy się odchudzali - dla nich zawsze "moglibyśmy mieć więcej ciała". Na szczęście większość z nas posiada choćby jednego znajomego, który rozumie, że dbanie o sylwetkę i zdrowie jest bardzo ważnym elementem życia. Poproś tę osobę, by motywowała Cię do walki z nadwagą i była przy Tobie w momencie, gdy nastąpi kryzys.

Udaj się do specjalisty

Tak, najlepszym sposobem na odchudzanie jest poproszenie o pomoc doświadczonego dietetyka. Specjalista będzie wiedział, w jaki sposób zmotywować nas do odchudzania, a także określi, ile dokładnie kilogramów powinniśmy zrzucić. Co więcej, dietetyk z Centrum Dietetycznego Naturhouse w Wadowicach przygotuje dla Ciebie plan żywieniowy, który będzie dostosowany do Twoich potrzeb, a także otrzymasz bezpieczne dla zdrowia, przebadane suplementy diety, które przyspieszą proces utraty zbędnych kilogramów. Pamiętaj, że pierwsza konsultacja w Naturhouse jest darmowa!

 

Centrum Dietetyczne Naturhouse znajduje się pod nowym adresem w Wadowicach, przy Alei M.B. Fatimskiej 31.

Punkt czynny jest w godzinach:

Poniedziałek: 9:00 - 19:00
Wtorek: 12:00 - 21:00
Środa: 7:00 - 16:00
Czwartek: 12:00 - 21:00
Piątek: 7:00 – 16:00
Sobota: 9:00 – 13:00 (co drugi tydzień)

( PAMIĘTAJCIE – JESTEŚMY NIEDALEKO DAWNEJ PLACÓWKI ).

Na darmową konsultację należy umówić się telefonicznie pod numerem: 736 093 908, lub online na stronie: https://rezerwacje.naturhousepolska.pl/index.php/?lokalizacja=wadowice.fatimskiej

Nie zapomnij polubić nas na FACEBOOKU, gdzie dodajemy wiele dietetycznych ciekawostek oraz organizujemy konkursy z fantastycznymi nagrodami: https://www.facebook.com/NaturhouseWadowice

Zapraszamy również na nasz pełen zdrowych nawyków żywieniowych INSTAGRAM - @naturhouse_wadowice

artykuł sponsorowany
NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl