Kolejny sukces! W Centrum Dietetycznym Naturhouse w Wadowicach zadowoleni klienci schudli od połowy marc
UWAGA! PONAD PÓŁ TONY - czyli ponad 500 KG schudli klienci w Wadowickim Centrum Dietetycznym NATURHOUSE
artykuł sponsorowany

Kolejny sukces! W Centrum Dietetycznym Naturhouse w Wadowicach zadowoleni klienci schudli od połowy marca tego roku ponad ponad PÓŁ TONY, czyli PONAD 500 KILOGRAMÓW oraz porada jak powstrzymać się od jedzenia słodyczy.

 

SŁODYCZE A ZDROWE POSIŁKI

Nadmierny apetyt na słodycze to zmora dla wielu osób, i to zarówno tych na diecie odchudzającej, jak i tych o prawidłowym wskaźniku BMI. Pierwsi złoszczą się, że przez słodycze ich starania nie przynoszą efektów. Drudzy obawiają się, że będą przez nie skazani dołączyć do grupy z nadwagą. Jeśli zastanawiasz się, jak powstrzymać się od jedzenia słodyczy – koniecznie czytaj dalej.

Zadbaj o zdrowe posiłki, ochota na słodycze pojawia się w sytuacjach, kiedy podstawowe potrzeby naszego organizmu nie są zaspokojonewyjaśnia Natalia Grabińska,  dietetyk z Centrum Dietetycznego Naturhouse z Wadowic i dodaje –  Dlatego tak ważna jest właściwie zbilansowana dieta, która dostarcza nam odpowiedniej ilości białek, tłuszczów, węglowodanów oraz minerałów i witamin. Szczególnie groźne są długie przerwy między posiłkami. Ważne jest, aby zacząć dzień od sytego i pełnowartościowego śniadania, a kolejne posiłki powinny występować co około 3 godziny.

PRAGNIENIE CZY GŁÓD – ZASTANÓW SIĘ

Głód ukierunkowany na słodycze w praktyce bardzo często okazuje się źle zinterpretowanym... pragnieniem. Twój organizm wysyła Ci mnóstwo sygnałów, które łatwo źle odczytać. Dlatego, kiedy czujesz, że „musisz zjeść coś słodkiego” daj sobie chwilę na zastanowienie. Pomyśl, kiedy ostatnio w Twojej ręce była szklanka wody. Więcej niż pół godziny? To już może być sygnał „daj mi pić!”. Bardzo ważne jest, aby zadbać o właściwe nawodnienie organizmu przez cały czas. Pamiętaj, że nie sposób napić się „na później”. Nie katuj się piciem kilku szklanek „na raz” co kilka godzin, ale zacznij ćwiczyć nawyk picia po dwa-trzy łyki wody, co 15-20 minut. Przyjmuje się, że średnia optymalna ilość płynów przyjmowanych w ciągu doby wynosi około 2 litrów dla młodzieży i kobiet, a dla mężczyzn około 2,5 litra (wartość obejmuje płyny przyjmowane w postaci napojów oraz przyswajane z pokarmem).

 

NIE POZWÓL SOBIE NA NUDĘ

Być może brzmi to banalnie, ale jeśli zastanawiasz się, jak powstrzymać się od jedzenia słodyczy, to najskuteczniejszym sposobem jest odpowiedź „zajmij się czymś!”. Tak – jedzenie słodyczy jest często panaceum na pustkę, jaką wywołuje nuda. Żyj aktywnie: pracuj lub ucz się, spotykaj się z ludźmi, wykonuj samodzielnie domowe obowiązki, znajdź sobie hobby, któremu poświęcisz uwagę dwa-trzy razy w tygodniu. Szybko przekonasz się, że nie masz czasu na słodycze. Poza tym, postaw na aktywność fizyczną: dwa lub trzy razy w tygodniu przeznacz godzinę na intensywny spacer, pływanie, jazdę na rowerze, zajęcia na siłowni lub w klubie sportowym.

 

ZAUFAJ SPECJALIŚCIE – TO DZIĘKI JEGO POMOCY ZADOWOLENI KLIENCI W WADOWICKIM NATURHOUSE SCHUDLI PONAD 500 KILOGRAMÓW

Nasi klienci odnoszą same sukcesy! Pod okiem doświadczonego dietetyka - Natalii Grabińskiej, zadowoleni klienci w sumie schudli, od połowy marca 2018 roku w Wadowickim Centrum Dietetycznym NATURHOUSE ponad PÓŁ TONY KILOGRAMÓW! Wszystkim Państwu, którzy przyczynili się do tak wspaniałego wyniku – SERDECZNIE GRATULUJEMY! Tak, to prawda! Tylko z nami możesz osiągnąć swój wymarzony cel o szczupłej i zdrowej sylwetce.  Na doświadczenie oraz zaufanie klientów Dietetycy Naturhouse pracowali latami, dlatego to nam powierza swoje problemy żywieniowe ponad milion Polaków w całej Polsce.

Odpowiednio zbilansowana dieta, właściwe nawodnienie, samoświadomość, dodatkowe zajęcia – Czujesz, że „w Twoim przypadku” to za mało? Postaw na pomoc doświadczonego dietetyka w Centrum Dietetycznym Naturhouse w Wadowicach.

 

Aby osiągnąć swój wymarzony cel, należy zapisać się na bezpłatną konsultację z dietetykiem. Centrum Dietetyczne Naturhouse mieści się w Wadowicach, przy Alei M.B. Fatimskiej 31 ( pamiętajcie, jesteśmy niedaleko dawnej siedziby).

Centrum czynne jest w godzinach:

Poniedziałek: 9:00 - 19:00

Wtorek: 12:00 - 21:00

Środa: 7:00 - 16:00

Czwartek: 12:00 - 21:00

Piątek: 7:00 – 16:00

Sobota: 9:00 – 13:00  (co drugi tydzień)

Na bezpłatną konsultację można umówić się telefonicznie pod numerem: 736 093 908, lub online na stronie: https://rezerwacje.naturhousepolska.pl/index.php/?lokalizacja=wadowice.fatimskiej

Nie zapomnij polubić nas na FACEBOOKU, gdzie dodajemy wiele dietetycznych ciekawostek oraz organizujemy konkursy z fantastycznymi nagrodami:
https://www.facebook.com/NaturhouseWadowice

Zapraszamy również na nasz pełen zdrowych nawyków żywieniowych INSTAGRAM -  @naturhouse_wadowice

 

 

 

artykuł sponsorowany
NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl