Naturhouse jest numerem jeden w dziedzinie żywienia i dietetyki .Zobacz historie firmy i dlaczego wart
Naturhouse a inni. Dlaczego warto wybrać nas?
artykuł sponsorowany

Naturhouse jest numerem jeden w dziedzinie żywienia i dietetyki .Zobacz historie firmy i dlaczego warto wybrać akurat nas a nie innych.

HISTORIA

Firma NATURHOUSE wywodzi się z Hiszpanii, gdzie już od wielu lat, tak jak w Polsce jest numerem jeden w dziedzinie żywienia i dietetyki. Pierwszy punkt powstał w mieście Vitoria w roku 1992, a pierwszy poza granicami Hiszpanii, w Portugalii w 1999r.

W Polsce NATURHOUSE istnieje od kwietnia 2006 roku. Pierwsze Centrum Dietetyczne powstało w Gdyni, gdzie od razu zdobyło rzeszę zwolenników.

Naturhouse posiada swoje Centra Dietetyczne już w ponad 40 krajach i liczy obecnie ponad 2300 oddziałów.

Odchudzanie w Naturhouse to kompleksowa, dwuetapowa kuracja. W jej skład wchodzą regularne wizyty u dietetyka w jednym z naszych punktów, których w Polsce jest już ponad 350. Indywidualnie dobrany plan żywieniowy oraz naturalna, przebadana, roślinna suplementacja wspierająca skuteczne odchudzanie, dopasowana przez doświadczonego dietetyka na podstawie badań, wywiadu i szczegółowych pomiarów. Najpierw określamy przyczynę nadwagi, a następnie walczymy z nią opierając się na naszym prawie 30-to letnim doświadczeniu i wiedzy. Istotnym elementem - po etapie redukcji - jest stabilizacja wagi, dzięki której nasi klienci utrzymujący nowe, zdrowe nawyki żywieniowe nie doświadczają efektu jo-jo.

LIDER W DZIEDZINIE DIETETYKI I ŻYWIENIA W POLSCE JEST TYLKO JEDEN

Szczupła sylwetka to dziś nie tylko kwestia mody, ale i oznaka dbałości o własne zdrowie. W internecie znaleźć można wiele „magicznych sposobów” na odchudzanie, lecz mało który uwzględnia wszystkie naturalne potrzeby ludzkiego ciała. W takim wypadu należałoby zasięgnąć porady wykwalifikowanego dietetyka, zamiast zdawać się na łaskę „diety cud”. My dajemy Państwu taką możliwość. Centrum Dietetyczne Naturhouse w Wadowicach serdecznie zaprasza wszystkich zainteresowanych zgubieniem zbędnych kilogramów oraz poprawą swojego zdrowia i samopoczucia.

Odchudzanie z nami to czysta przyjemność. Zamiast zalecać spożywanie małych ilości pokarmów, czy wręcz głodzenie organizmu, nasz doświadczony dietetyk opracuje dla Państwa indywidualny plan żywienia, z uwzględnieniem trybu życia, indywidualnego metabolizmu oraz poszczególnych składników posiłków. By stać się specjalistą Naturhouse trzeba przejść liczne etapy rekrutacji oraz wykazać się dużą wiedzą, dlatego mogą być Państwo pewni, że nasz dietetyk doskonale wie, jakie mechanizmy rządzą procesem sukcesu w odchudzaniu.

NATURHOUSE A INNE „FIRMY”

Prawda zawsze zwycięży! Chcemy Państwa ostrzec przed firmami które świadczą - jak to sami określają „takie same usługi jak Naturhouse” lub używają stwierdzeń, że  „ Naturhouse teraz istnieje pod inną polską nazwą, a suplementy których używamy są takie same”. NIESTETY są to KŁAMSTWA, o których chcemy Państwa uświadomić. Ten kto boryka się z nadwagą, pewnie zauważył, że nasza Certyfikowana Siedziba Naturhouse jest nieopodal dawnej placówki. Jeżeli czujesz się pokrzywdzony, oszukany lub wprowadzony w błąd – zadzwoń, lub przyjdź do nas, a nasz zespół doradzi jak sobie z tym radzić.

A co najważniejsze - u nas BEZPŁATNA KONSULTACJA Z DOŚWIADCZONYM ORAZ WYKWALIFIKOWANYM DIETETYKIEM JEST I ZAWSZE BĘDZIE BEZPŁATNA.

Na zaufanie i profesjonalizm dietetycy Naturhouse pracowali latami. Dziś, w nasze ręce powierza swoje problemy żywieniowe kilka milionów ludzi na całym świecie, bo wiedzą, że z nami odchudzanie nie musi być koszmarem. 

W tym roku nasi zadowoleni klienci w Wadowickim Centrum Dietetycznym Naturhouse schudli już ponad 400 kg ! Gratulujemy wytrwałości oraz sukcesów! My się nie podajemy i udowodnimy, że pierwszy 1000 kg zgubionych kilogramów nastąpi przed grudniem tego roku. Tylko z nami osiągniesz swój wymarzony sukces. Przyjdź i się przekonaj !


Centrum Dietetyczne Naturhouse mieści się w Wadowicach, przy Alei M.B. Fatimskiej 31 (jak już wspominaliśmy wcześniej, jesteśmy niedaleko naszej dawnej siedziby).

Punkt czynny jest w godzinach:

Poniedziałek: 9:00 - 19:00

Wtorek: 12:00 - 21:00

Środa: 7:00 - 16:00

Czwartek: 12:00 - 21:00

Piątek: 7:00 – 16:00

Sobota: 9:00 – 13:00  (co drugi tydzień)

Na bezpłatną konsultację można umówić się telefonicznie pod numerem: 736 093 908, lub online na stronie: https://rezerwacje.naturhousepolska.pl/index.php/?lokalizacja=wadowice.fatimskiej

Nie zapomnij polubić nas na Facebooku gdzie dodajemy wiele dietetycznych ciekawostek oraz organizujemy konkursy z fantastycznymi nagrodami: https://www.facebook.com/NaturhouseWadowice

 

artykuł sponsorowany
NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl