Jakże często zdarzają mi się sytuacje, kiedy to podczas udzielania porady prawnej w sprawie rodzinnej
Jakie są 4 podstawowe obowiązki małżeńskie i na czym one polegają?
artykuł sponsorowany

Jakże często zdarzają mi się sytuacje, kiedy to podczas udzielania porady prawnej w sprawie rodzinnej, gdy przechodzę do omawiania obowiązków małżeńskich, widzę na twarzy moich klientów coraz większe oszołomienie. Ich oczy robią się wielkie niczym pięciozłotówki, a szczęki mimowolnie opadają jakby pod wpływem betonowego obciążenia.

Moje zdziwienie wynikające z ich zaskoczenia jest równie wielkie, ale wynika to tylko z mojej naiwności polegającej  na założeniu, że decyzja o zawarciu małżeństwa podjęta jest po dogłębnym przemyśleniu.

O ile obowiązek wierności dla każdego z moich klientów był naturalny, o tyle wszystkie pozostałe były niczym odkrycie, że ziemia jest okrągła, niby oczywiste, a jakże zaskakujące.

A oto nasi bohaterowie w postaci 4 jakże (nie)oczywistych obowiązków małżeńskich:

  1. Obowiązek wspólnego pożycia;
  2. Obowiązek wzajemnej pomocy;
  3. Obowiązek wierności;
  4. Obowiązek współdziałania dla dobra rodziny.

Naprawdę zaskakujące jest to na czym one polegają, jak należy je rozumieć? Jeżeli chcesz się tego dowiedzieć, to po prostu kliknij tu ->  https://goo.gl/qvqVuy

Chcesz się w swojej sprawie skonsultować, wejdź na http://www.kancelaria-actio.com/kontakt/ wypełnij formularz zgłoszeniowy, bądź zadzwoń bezpośrednio na nr: 12 411 05 94 i umów się na spotkanie.

Pamiętaj, że w każdy czwartek uzyskasz Bezpłatną Poradę Prawną nie tylko w tej sprawie!!!

Jeżeli jesteś z Wadowic lub okolic umów się na spotkanie w Oddziale Kancelarii „Actio”, który znajduje się przy ul. Lwowskiej 16, Centrum Handlowe „HEUREKA”, piętro II.

Szczegóły znajdziesz na www.kancelaria-actio.com

artykuł sponsorowany
NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl