“Fantastycznych”, “rewolucyjnych” oraz “w 100% skutecznych” diet jest w Internecie i kolorowe
Najskuteczniejsza dieta - 3 zasady skutecznej diety
artykuł sponsorowany

“Fantastycznych”, “rewolucyjnych” oraz “w 100% skutecznych” diet jest w Internecie i kolorowej prasie pod dostatkiem. Pytanie brzmi więc: czemu wszyscy ludzie w Polsce nie są jeszcze szczupli i piękni? Dowiedz się, jaka dieta jest naprawdę najskuteczniejsza!

CZYTAJ ETYKIETY PRODUKTÓW

Kiedy robimy zakupy spożywcze, to często kupujemy przede wszystkim oczami - kiedy coś ma soczyście zieloną lub jasnoniebieską etykietę, to niejako “z automatu” przyjmujemy, że jest to zdrowe. Jednak tak naprawdę wiele pozornie zdrowych produktów zawiera bardzo dużo zbędnych kalorii! Bardzo uważnie sprawdzajmy więc skład gotowych sałatek, sosów, ale także pieczywa - często wydaje się nam, że to ciemne jest razowe, ale równie dobrze może ono być… barwione karmelem. Unikajmy też produktów wysoko przetworzonych i zawierających wiele konserwantów. Dobrze jest także “przestawić się” na samodzielne przygotowywanie posiłków - wtedy masz pewność, że to, co jesz, jest naprawdę zdrowe! Kiedy jesz w restauracji, nie wahaj się pytać o skład proponowanych Ci dań - kelner jest właśnie po to, by udzielić Ci informacji.

JEDZ CZĘSTO I REGULARNIE

Zbyt rzadkie sięganie po jedzenie może być przyczyną dietetycznej klęski - w takiej sytuacji nasz organizm broni się przed utratą zapasów, a przemiana materii zostaje spowolniona. Należy więc spożywać około pięciu niewielkich posiłków dziennie, w regularnych odstępach czasu. Na początku może Ci się to wydawać dziwne - dobrym pomysłem będzie więc ustawienie sobie powiadomień, które powiedzą Ci, że… czas coś zjeść! Nie doprowadzaj również do sytuacji, kiedy będziesz bardzo głodny - wtedy możesz zjeść znacznie więcej, niż naprawdę potrzebujesz. Staraj się zawsze trzymać ustalonego planu posiłków - podjadanie jest nawykiem, który zdecydowanie nie sprzyja odchudzaniu!

DOSTARCZAJ ORGANIZMOWI WSZYSTKICH SKŁADNIKÓW

Nie jest prawdą, że eliminacja węglowodanów czy tłuszczów pozwoli Ci zdrowo schudnąć - taka skuteczna dieta może co najwyżej rozregulować Twój metabolizm i stać się przyczyną wielu schorzeń. Także diety oparte na jednym produkcie lub grupie produktów mogą być bardzo szkodliwe - popularna przed laty dieta białkowa często powodowała zakwaszenie organizmu, a przez to problemy z nerkami, skórą czy nawet układem nerwowym. Najskuteczniejsza dieta odchudzająca to taka, podczas której w Twoim menu znajdzie się zarówno białko, jak i węglowodany i zdrowe tłuszcze. Zwróć jednak uwagę na to, by tłuszcze były nienasycone (nie zawierają one bowiem “złego” cholesterolu LDL), a węglowodany - złożone (znajdziesz je na przykład w warzywach oraz razowym pieczywie).

Najskuteczniejsza dieta to również taka, której efekty są na bieżąco monitorowane przez specjalistę. Dietetyk z Centrum Dietetycznego Naturhouse w Wadowicach pomoże Ci skutecznie pozbyć się zbędnych kilogramów i cieszyć się doskonałym zdrowiem!

Aby lepiej zapoznać się z ofertą Naturhouse należy zapisać się na bezpłatną konsultację. Centrum Dietetyczne Naturhouse mieści się w Wadowicach, przy Alei M.B. Fatimskiej 31 (jesteśmy niedaleko naszej dawnej siedziby).

Punkt czynny jest w godzinach:

Poniedziałek: 9:00 - 19:00

Wtorek: 12:00 - 21:00

Środa: 7:00 - 16:00

Czwartek: 12:00 - 21:00

Piątek: 7:00 – 16:00

Sobota: 9:00 – 13:00  (co drugi tydzień)

 

Na bezpłatną konsultację można umówić się telefonicznie pod numerem: 736 093 908, lub online na stronie: https://rezerwacje.naturhousepolska.pl/index.php/?lokalizacja=wadowice.fatimskiej

Nie zapomnij polubić nas na facebooku gdzie dodajemy wiele dietetycznych ciekawostek oraz organizujemy konkursy z ciekawymi nagrodami https://www.facebook.com/NaturhouseWadowice
Instagram: @naturhouse_wadowice

 

artykuł sponsorowany
NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl