Z okazji zakończenia roku szkolnego, bistroWADO przygotowało rewelacyjną promocję. Dla wszystkich ucz
NA BURGERY TYLKO DO bistroWADO! 9,99 zł zamiast 16,00!
artykuł sponsorowany

Z okazji zakończenia roku szkolnego, bistroWADO przygotowało rewelacyjną promocję. Dla wszystkich uczniów i studentów z powiatu wadowickiego - każdy burger w cenie 9,99 zł! Ale to nie wszystko!

Nie ma chyba osoby, która nie próbowała najpopularniejszych kanapek z najbardziej znanej amerykańskiej restauracji McDonald’s. Uwielbiamy te kanapki i z chęcią wracamy do tego miejsca. Szczególnie młodzież gustuje w tych smakach i często jeździ do „Maka”.

Z radością informujemy, że nie musicie już pokonywać wielu kilometrów, aby zjeść ulubionego burgera. W naszym mieście, w Wadowicach, w bistroWADO przy Placu Jana Pawła II 9, już wkrótce będziecie mogli spróbować burgerów  równie dobrych, a może i lepszych?

W drugi dzień Świąt Wielkanocnych restauracja gościła wspaniałych artystów, miedzy innymi Golec Uorkiestrę, którym bardzo smakowały serwowane pyszności.

Teraz, na progu sezonu wakacyjnego, bistroWADO stworzyło burgery jakich jeszcze w Wadowicach nie było: 200 gramów wołowiny prosto z grilla, przeplatanej warstwami chrupiącej sałaty, świeżych warzyw i sera Cheddar, polanej mega sosami - a wszystko zamknięte w delikatnej chrupiącej bułce.

Czy może być coś pyszniejszego? Oczywiście, że nie! Ale może smakować lepiej, gdy zapłacisz mniej!

Już w ten piątek (22.06) z okazji zakończenia roku szkolnego, bistroWADO przygotowało rewelacyjną promocję. Dla wszystkich uczniów i studentów z powiatu wadowickiego - każdy burger w cenie 9,99 zł!

Może pomoże Wam to znieść dwumiesięczną rozłąkę ze szkołą? Nie przegapcie okazji!

Słynna kanapka wystąpi w 4 odsłonach:

- Wieśniak burger

- Royal burger

- Jalapenio burger

- Chicken burger

Jeśli masz smaka na Wieśniaka - wpadnij z gromadą do bistroWADO i daj się owładnąć ZJEDNOCZONYM STANOM PODNIEBIENNYCH PRZYJEMNOŚCI.

 

 


Plac Jana Pawła II 9
34-100 Wadowice

Godziny otwarcia: od 11:00 do 21:00

telefon: 33 500 03 33
Odwiedź naszą stronę: http://bistrowado.pl/
Odwiedź nas na Facebook

artykuł sponsorowany
NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl