W związku z Państwa ogromnym zainteresowaniem oraz chęcią zmiany swojego sposobu żywienia, jesteśmy
Centrum Dietetyczne Naturhouse w Wadowicach zmienia się dla Was!
artykuł sponsorowany

W związku z Państwa ogromnym zainteresowaniem oraz chęcią zmiany swojego sposobu żywienia, jesteśmy zaszczyceni poinformować Państwa o wydłużeniu godzin naszej pracy!

Serdecznie dziękujemy za zaufanie!

 

NOWE GODZINY PRACY:

Poniedziałek: 9:00 – 19:00

Wtorek: 12:00 – 21:00

Środa: 7:00 – 16:00

Czwartek: 12:00 – 21:00

Piątek: 7:00 – 16:00

Sobota: 9:00 – 13:00 (co drugi tydzień)

W naszym Centrum Dietetycznym Naturhouse w Wadowicach można skorzystać z pomocy dietetyka, który udzieli specjalistycznych konsultacji, przeprowadzi dokładne pomiary ciała i dobierze plan diety dopasowany do indywidualnych potrzeb organizmu.

Naturhouse dla każdego!

Centrum Dietetyczne w Wadowicach należy do międzynarodowej firmy będącej ekspertem w dziedzinie dietetyki i reedukacji żywieniowej. Oferta punktu skierowana jest do osób zmagających się z nadwagą i otyłością, a także do wszystkich, którzy chcieliby zmienić swoje dotychczasowe nawyki żywieniowe na zdrowsze. Specjaliści z Naturhouse pomagają osobom, które z rożnych powodów nie są zadowolone ze swojej figury – kobietom po ciąży lub w trakcie menopauzy, mężczyznom z tzw. brzuszkiem, osobom prowadzącym stresujący tryb życia, jak również nastolatkom, u których problemy z wagą występują coraz częściej.

Aby lepiej zapoznać się z ofertą Centrum Naturhouse można zapisać się na bezpłatną konsultację. Centrum Dietetyczne Naturhouse mieści się w Wadowicach, przy Alei Matki Bożej Fatimskiej 31.

Na konsultację można umówić się telefonicznie pod numerem: 736 093 908, lub online na stronie:

 

Nie zapomnij polubić nas na Facebooku oraz zaobserwować na Instargamie.

artykuł sponsorowany
NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl