Wiosną wyjdź z cienia, zmień sposób żywienia! Zapraszamy na bezpłatne konsultacje z dietetykiem, po
Centrum dietetyczne Naturhouse zaprasza!
artykuł sponsorowany

Wiosną wyjdź z cienia, zmień sposób żywienia! Zapraszamy na bezpłatne konsultacje z dietetykiem, podczas których będzie wykonany pomiar składu ciała. Badanie wykonane jest na profesjonalnym urządzeniu z zastosowaniem metody bioimpedancji elektrycznej BIA.

Podczas konsultacji dietetyk oceni, czy istnieje konieczność zmiany masy ciała oraz przedstawi wskazówki, jak ten cel osiągnąć. Zapraszamy do rezerwacji terminu w Centrum Dietetycznym Naturhouse na Alei Matki Bożej Fatimskiej 31 w Wadowicach.

Wizyta obejmuje pomiary:

- masy ciała,
- wzrostu,
- zawartość tkanki tłuszczowej,
- zawartość wody metabolicznej,
- wskaźnika BMI.

Odchudzanie w Naturhouse to kompleksowa, dwuetapowa kuracja. W jej skład wchodzą regularne wizyty u dietetyka, indywidualnie dobrany plan żywieniowy oraz naturalna, roślinna suplementacja wspierająca skuteczne odchudzanie, dopasowana przez dietetyka na podstawie badań, wywiadu i szczegółowych pomiarów. Najpierw określamy przyczynę nadwagi, a następnie walczymy z nią opierając się na naszym prawie trzydziestoletnim doświadczeniu i wiedzy. Istotnym elementem - po etapie redukcji - jest stabilizacja wagi, dzięki której nasi klienci utrzymujący nowe, zdrowe nawyki żywieniowe nie doświadczają efektu jo-jo.

Warto wiedzieć, że w Naturhouse nie ograniczamy się jedynie do tematu odchudzania, lecz stawiamy na naukę zdrowych nawyków żywieniowych. Dobieramy plany żywieniowe odpowiadające na indywidualne potrzeby organizmu, m.in dieta na przytycie, diety odchudzające u osób ćwiczących, diety oczyszczające organizm, wspomagające redukcję obwodów dolnych partii ciała, diety na cukrzyce i wiele innych! Zapraszamy do jednego z naszych 350 punktów na bezpłatną konsultację z dietetykiem, podczas której nasz specjalista pozna i oceni dotychczasowy sposób żywienia, zaproponuje najlepszą kurację i odpowie na wszystkie pytania związane z odchudzaniem i dietami.

Na konsultację można umówić się telefonicznie pod numerem: 736 093 908, lub online na stronie: https://rezerwacje.naturhouse-polska.pl/index.php/?lokalizacja=wadowice.fatimskiej

artykuł sponsorowany
NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl