Skorzystaj z bezpłatnych konsultacji dietetycznych w nowej siedzibie Naturhouse w Wadowicach przy Alei M
Naturhouse w Wadowicach zaprasza do nowej siedziby
artykuł sponsorowany

Skorzystaj z bezpłatnych konsultacji dietetycznych w nowej siedzibie Naturhouse w Wadowicach przy Alei Matki Bożej Fatimskiej 31.

W nowym Centrum Dietetycznym Naturhouse w Wadowicach można skorzystać z pomocy dietetyka, który udzieli specjalistycznych konsultacji, przeprowadzi dokładne pomiary ciała i dobierze plan diety dopasowany do indywidualnych potrzeb organizmu.

Kto może skorzystać z pomocy Naturhouse?

Centrum Dietetyczne w Wadowicach należy do międzynarodowej firmy będącej ekspertem w dziedzinie dietetyki i reedukacji żywieniowej. Oferta punktu skierowana jest do osób zmagających się z nadwagą i otyłością, a także do wszystkich, którzy chcieliby zmienić swoje dotychczasowe nawyki żywieniowe na zdrowsze. Specjaliści z Naturhouse pomagają osobom, które z rożnych powodów nie są zadowolone ze swojej figury – kobietom po ciąży lub w trakcie menopauzy, mężczyznom z tzw. brzuszkiem, osobom prowadzącym stresujący tryb życia, jak również nastolatkom, u których problemy z wagą występują coraz częściej.

Bezpieczne odchudzanie pod okiem dietetyka

Tym, co wyróżnia Naturhouse jest indywidualne podejście do kuracji odchudzających. - Podczas pierwszej wizyty w naszym Centrum, dietetyk przeprowadza dokładny wywiad oraz specjalistyczne pomiary ciała. Dopiero na tej podstawie dobiera indywidualny plan dietetyczny wraz z suplementacją, dopasowane do potrzeb danej osoby. Taka dieta uwzględnia nasz stan zdrowia, przebyte choroby i styl życia, dzięki czemu jest łatwa i przyjemna w stosowaniu – mówi Natalia Grabińska, dietetyk z Centrum Naturhouse w Wadowicach. Następnie na cotygodniowych wizytach specjalista sprawdza przebieg kuracji, udziela wskazówek i motywuje do dalszej pracy. -Pomoc dietetyka obejmuje również czas po zakończeniu diety, kiedy niezbędne jest utrzymanie nowej wagi i uniknięcie efektu jo-jo- dodaje dietetyk Naturhouse.

Aby lepiej zapoznać się z ofertą Centrum Naturhouse można zapisać się na pierwszą, bezpłatną konsultację. Centrum Dietetyczne Naturhouse mieści się w Wadowicach, przy Alei Matki Bożej Fatimskiej 31.

Punkt czynny jest w godzinach:

Poniedziałek: 11:00-19:00

Wtorek: 10:00-18:00

Środa: 8:00-16:00

Czwartek: 9:00-17:00

Piątek: 7:00-15:00

 

Na konsultację można umówić się telefonicznie pod numerem: 736 093 908, lub online na stronie: https://rezerwacje.naturhouse-polska.pl/index.php/?lokalizacja=wadowice.fatimskiej

artykuł sponsorowany
NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl