Jednym z najmilszych akcentów wiosny są Święta Wielkanocne jak i rozpoczynający się sezon ślubny.
Szukasz pomysłu na wyjątkowy i niepowtarzalny prezent?
artykuł sponsorowany

Jednym z najmilszych akcentów wiosny są Święta Wielkanocne jak i rozpoczynający się sezon ślubny. Z tej okazji zapraszamy serdecznie do sklepiku z Produktami Benedyktyńskimi oraz produktami naturalnymi działającego przy kawiarni „Galeria Cafe” znajdującej się w Wadowicach na ul. Kościelnej 4 (w podziemiach Muzeum Miejskiego).

Specjalnie dla państwa realizują zamówienia na kosze wielkanocne/zestawy prezentowe. Każda oferta ustalana jest indywidualnie w oparciu o państwa budżet. Wszystkie paczki przygotowywane przez firmę są ręcznie dekorowane i pakowane z najwyższą dbałością i starannością. Zawartość takiego prezentu może być dowolnie skonfigurowana/ dostosowana do potrzeb i wizerunku Państwa firmy. Najczęściej paczki są po brzegi wypełnione rozmaitymi produktami delikatesowymi, smakołykami, słodyczami.

To doskonały pomysł zarówno na co dzień jak i prezent na każdą okazję oraz aby obdarować kogoś bliskiego czymś wyjątkowym.

Kosze prezentowe będą doskonałym pomysłem na podziękowania dla rodziców Państwa Młodych oraz świadków.

Ponadto realizują zamówienia na kosze VIP-owskie. Tego typu prezent jest doskonałym podarunkiem nie tylko dla kadry kierowniczej Państwa instytucji/firmy ale również dla klientów i kontrahentów.

Serdecznie zapraszamy

Galeria Cafe
ul. Kościelna 4
34-100 Wadowice
tel.502237589
www.cafewadowice.pl
e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
fb galeria cafe wadowice

artykuł sponsorowany
NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl