Jesteś nękany przez tzw. firmy windykacyjne? Otrzymujesz korespondencje z firm o dziwnie brzmiących na
Stop windykacji!!! Zapraszamy na bezpłatne porady prawne!
artykuł sponsorowany

Jesteś nękany przez tzw. firmy windykacyjne? Otrzymujesz korespondencje z firm o dziwnie brzmiących nazwach Niestandaryzowany Sekurytyzacyjny Fundusz Inwestycyjny Zamknięty? Mówią Ci coś nazwy Omega Wierzytelności, EOS, Ultimo, Best, Prokura?Jeżeli tak to znaczy, że jesteś „klientem”, a mówiąc poprawnie ofiarą firmy działającej w branży obrotu wierzytelnościami!

Co z tym zrobić?

Kiedy odbierzesz NAKAZ ZAPŁATY wydany przez E-sąd lub inny Sąd powszechny masz niewiele czasu na reakcję. Od tego momentu to tylko 14 dni na złożenie sprzeciwu od nakazu! Sprzeciw powinien być złożony na przewidzianym do tego formularzu, który jest ogólnodostępny, zarówno w Sądach jak i na stronie Ministerstwa Sprawiedliwości w zakładce formularze.

Nie zwlekaj z działaniami, jeżeli masz problem z jego wypełnieniem zgłoś się do Nas! Wejdź na http://www.kancelaria-actio.com/kontakt/ wypełnij formularz zgłoszeniowy, bądź zadzwoń bezpośrednio na nr: 12 411 05 94 i umów się na spotkanie.

Jeżeli jesteś z Wadowic lub okolic umów się na spotkanie w Oddziale Kancelarii „Actio”, który znajduje się przy ul. Lwowskiej 16, Centrum Handlowe „HEUREKA”, piętro II.

Jeżeli chcesz się dowiedzieć nieco więcej na temat windykacji możesz również odwiedzić naszego bloga pod adresemi http://www.kancelaria-actio.com/stop-windykacji/

Pamiętaj, że w każdy czwartek uzyskasz tam Bezpłatną Poradę Prawną!!!

Bezpłatne porady

Program bezpłatnych porad prawnych skierowany jest przede wszystkim do osób które nie do końca wiedzą czy dana sprawa nadaje się do prowadzenia w postępowaniu sądowym, w jakim trybie powinna zostać przeprowadzona, jaka jest szansa na wygraną oraz jakie jeszcze kroki prawne można poczynić w danej sytuacji. Osoby takie często obawiają się wizyty u prawnika bojąc się, że będą musiały zapłacić nawet kilkaset złotych za samą informację, że w danej sprawie nic się nie da zrobić. W Kancelarii Actio za konsultacje prawne w określonych dniach nie ma absolutnie żadnych opłat.

Kancelaria Prawna Actio oferuje również kompleksową i profesjonalną obsługę osób fizycznych i przedsiębiorców w zakresie wielu dziedzin prawa. Szczegóły pod adresem www.kancelaria-actio.com

Kancelaria Prawna Actio Radcowie Prawni i Adwokaci

Kancelaria Prawna Actio od lat oferuje swoje usługi zarówno klientom biznesowym jak i klientom indywidualnym. Usługi Kancelarii cechują się profesjonalizmem a każda przyjęta przez Kancelarię sprawa jest prowadzona przez specjalistę z danej dziedziny prawa.

Kancelaria zajmuje się przede wszystkim:

prawem gospodarczym,
prawem pracy,
prawem rodzinnym i opiekuńczym (m.in. postępowania alimentacyjne i rozwodowe),
prawem spadkowym (postępowanie o nabycie spadku, podział spadku oraz zachowek),
szeroko pojętym prawem cywilnym (m.in. sądowa windykacja należności, postępowania z zakresu zasiedzenia nieruchomości, zasiedzenie, postępowania z zakresu służebności drogi koniecznej).

Kancelaria Prawna Actio zaprasza wszystkich zainteresowanych do kontaktu – już dziś zadzwoń na numer 12 411 05 94 i umów się na spotkanie z prawnikiem.

Oddział Kancelaria Actio w Wadowicach znajduje się Centrum Handlowe HEUREKA, II piętro, ul. Lwowska 16.

 

artykuł sponsorowany
NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl