EL-WADO jest firmą realizującą pełen zakres prac z dziedziny elektrotechniki w przystępnej cenie ora
EL-WADO - instalacje elektryczne
artykuł sponsorowany

EL-WADO jest firmą realizującą pełen zakres prac z dziedziny elektrotechniki w przystępnej cenie oraz dogodnym terminie. Na wszystkie prace udzielamy gwarancji prawidłowego wykonania przez wykwalifikowanych specjalistów oraz pisemny protokół z pomiarów elektrycznych zabudowanych instalacji

Nasza firma specjalizuje się w wykonywaniu instalacji elektrycznych, instalacji odgromowych, elektroenergetycznych (stacje transformatorowe, przyłącza elektroenergetyczne, modernizacje sieci), instalacje inteligentne (automatyka budynkowa i przemysłowa), usługi sprzętem specjalistycznym (podnośnik samochodowy do 10m, oraz dwie minikoparki).

projektowanie instalacji elektrycznej

Oprócz wykonywania wyżej wymienionego zakresu prac nasza firma posiada bogate doświadczenie w projektowaniu instalacji elektrycznych oraz sieci elektroenergetycznych i stacji transformatorowych, przeglądów elektrycznych (tak zwanych pomiarów elektrycznych), prowadzeniu inwestycji, nadzorów, czy zwykłym doradztwem.

Bardzo ważną kwestią są pomiary elektryczne, które należy wykonywać w budynkach prywatnych - raz na 5 lat - brak takiego pomiaru spowoduje, że nie otrzymamy odszkodowania od firmy ubezpieczeniowej w przypadku szkody, która wynikła z uszkodzonej lub wadliwej instalacji elektrycznej.

Jeżeli potrzebujesz wykonać jeden z powyższych zakresów prac lub wykonać je kompleksowo od projektu przez wykonanie, aż pod odbiór skontaktuj się z nami.

 instalacje elektryczne wadowice

pomiary elektryczne wadowice

 

EL-WADO Jakub Kleszcz
+48 502 690 244
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
ul. Legionów 18
34-100 Wadowice

artykuł sponsorowany
NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl