Już od 8 stycznia mieszkańcy Wadowic i okolicznych miejscowości będą mogli skorzystać z szerokiej o
Rusza Centrum Rozwoju Dzieci i Dorosłych „Krok po kroku”
artykuł sponsorowany

Już od 8 stycznia mieszkańcy Wadowic i okolicznych miejscowości będą mogli skorzystać z szerokiej oferty nowo powstałego Centrum Rozwoju Dzieci i Dorosłych „Krok po kroku”.

W poniedziałek (8.01) w Wadowicach przy ulicy Lwowskiej 3 startuje nowo powstałe Centrum Rozwoju Dzieci i Dorosłych „Krok po kroku”. Będą mogli z niego korzystać mieszkańcy miasta i okolicznych miejscowości.

Inspiracją do powstania placówki była chęć stworzenia miejsca, w którym można poprawić swoją kondycję fizyczną i psychiczną. W Centrum zaplanowano otwarcie gabinetu rehabilitacji i masażu m.in: masażu leczniczego i relaksacyjnego.

Ośrodek oferuje możliwość skorzystania z fachowej konsultacji oraz terapii logopedycznej. Placówka posiada także ofertę skierowaną do kobiet w ciąży. Została nawiązana współpraca z wykwalifikowaną położną, która od lutego poprowadzi szkołę rodzenia.

Zajęcia będą obejmować edukacje przedporodową dla młodych rodziców oraz omówienie podstawowych zagadnień z zakresu opieki i pielęgnacji nad niemowlakiem. W planach jest także stworzenie oferty obejmującej organizację czasu wolnego dzieci w wieku przedszkolnym poprzez różnorodne zajęcia dodatkowe.

Centrum Krok po Kroku zaprasza również w sobotę 13 stycznia do skorzystania z darmowego masażu oraz darmowej konsultacji fizjoterapeutycznej.

 

Centrum Rozwoju Dzieci i Dorosłych „Krok po kroku”
ulica Lwowska 3 (I piętro) wejście na przeciwko dawnego "Lotosu"
Faceook: Krok po kroku
Telefon: 737 966 667
artykuł sponsorowany
NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl